TEST: ORIFLAME The ONE Double Effect a Volume Build riasenky

TEST: ORIFLAME The ONE Double Effect a Volume Build riasenky
  • 07.06.2015
  • Petronela Kotlárová

Tentokrát sa bližšie pozrieme na dve riasenky od značky ORIFLAME. Jedna je zaujímavá tým, že v sebe ukrýva až dve kefky, čo sa na trhu len tak nevidí... Tá má za úlohu dodať jednou kefkou dĺžku a tou druhou zasa objem. A riasenka VOLUME BUILD je zhusťujúca.

Ako som už niekoľkokrát písala, riasy sú u mňa veľmi podstatnou časťou líčenia, preto dávam všetkým riasenkám v testovaní dosť zabrať... Niektoré mi sadnú od prvého okamihu a s inými sa zase potrebujem zoznamovať o čosi dlhšie.

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

the-one

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

The ONE Double Effect - jedna riasenka, dva účinky! Riasenka s dvomi rôznymi uzávermi Vám umožní vybrať si, či chcete mať mihalnice dlhé a výrazné, alebo či im chcete dodať objem. Výrazná čierna riasenka, ktorá sa neotiera a vydrží na mihalniciach celý deň.

Volume Build - Aplikuj a nanes opäť! Zhusťujúca riasenka Volume Build s komplexom Voluflex a mega kefkou ti dovolí zvýrazniť líčenie opakovane. Zloženie riasenky je pružné, po prvom aj opakovanom nanesení, vďaka čomu získate nekonečný objem mihalníc. Bez hrudiek a opadávania.  

Odporúčame prečítať : ORIFLAME The ONE WonderLash 5v1 riasenka

volume-bild

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Počas používania som sa o niečo málo viac skamarátila s riasenkou VOLUME BUILD, ktorej kefka mi vyhovuje viac. Určite je však zaujímavou aj dvojitá riasenka, s ktorou sa môžete vyhrať viac a dosiahnuť tak krásne neodolateľné riasy. Ja ráno veľmi nestíham, takže som skôr za rýchlejšiu cestu, no ak mám viacej času, rada siahnem práve po tej dvojitej.

Odporúčame prečítať: ORIFLAME The ONE Eyes Wide Open riasenka

oriflame-mascara

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

S oboma riasenkami sa mi pracuje dobre, akurát mám pocit, že s VOLUME BUILD dosiahnem ľahšie a rýchlejšie požadovaný efekt. Ale na druhú stranu - každá z nás má úplne iné riasy a iné požiadavky, takže by Vám zase naopak mohla vyhovovať viac tá dvojitá...

Odporúčame prečítať: ORIFLAME Glacier Rock toaletná voda

the-one-mascara

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Páči sa mi na nich, že oči nedráždia, ľahko sa odličujú, výdrž je tiež dobrej kvality, a najmä nie sú nijako predražené! 

Poslednú dobu čítam čoraz viac recenzií na rôzne vychýrené značkové riasenky, ktoré však vraj nestoja za nič, akurát si človek priplatí za známu značku a luxusné balenie, takže netreba mať hlavu v smútku - ak ste stále nenašli tú NAJ riasenku, pátrajte pokojne ďalej v takýchto lacnejších "vodách" :)

Odporúčame prečítať: ORIFLAME podkladový a vrchný lak - Very Me Nail Graffiti

volume-build

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

oriflame

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní