TEST: ORIFLAME The ONE WonderLash 5v1 riasenka

TEST: ORIFLAME The ONE WonderLash 5v1 riasenka
  • 01.06.2015
  • Petronela Kotlárová

Predstavujem Vám moju zatiaľ najväčšiu favoritku spomedzi ORIFLAME riaseniek - WonderLash 5v1, ktorej výsledný efekt ma zatiaľ najviac oslovil :))

"Špirála 5v1 s 3D kefkou, ktorá jednotlivé mihalnice od seba oddelí, ešte viac ich nadvihne, predĺži a dodá im úžasný objem. Má ošetrujúce zloženie, ktoré mihalniciam dodá výživu."

Kvalita riasenky závisí od dvoch faktorov - od konzistencie a od kefky. Ak je jedno z nich nevyhovujúce, s efektom spokojná nie som, preto mi oba tieto faktory musia vyhovovať. A tak je to aj v tomto prípade.

Odporúčame prečítať: ORIFLAME The ONE Eyes Wide Open riasenka

wonder-lash

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Konzistencia mi vyhovuje, pretože nie je suchá, radšej mám riasenky také "mokrejšie", ale zase nie príliš... Tak akurát - presne aká je aj táto. A rovnako inklinujem skôr k silikónovým kefkám, takže po "technickej" stránke by mal byť úspech zaručený :))

Odporúčame prečítať: ORIFLAME Glacier Rock toaletná voda

oriflame-riasenka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Kefka má štetinky rôzne dlhé, a mne osobne tie dlhšie vyhovujú na horné riasy a kratšie na spodné riasy. To je najlepšie keď si každá vychytáte práve ten spôsob aplikácie, ktorý vyhovuje konkrétne Vám, nakoľko každá máme riasy rozdielne...

Odporúčame prečítať: Veľký test rúžov - s jarou prichádza krásna paleta farieb

spirala-oriflame

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Efekt je podľa mňa super, riasy sú vytočené, predĺžené, tvar si v pohode držia aj celý deň, a pokojne riasenku možno vrstviť bez nejakého neželaného zlepovania či hrudkovania. Naviac nedráždi moje citlivé oči, takže dávam 10 bodov z 10-tich!

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

oriflame-wonderlash

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 20.08.15 11:30

MR
karma
-1.00

nepreferujem riasenky.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní