TEST: Rouge Sorbet - Marionnaud

TEST: Rouge Sorbet - Marionnaud

V dnešnom testovaní sa budeme venovať novinke z oblasti dekoratívnej kozmetiky od značky Marionnaud. Predstavíme si totiž žiarivý balzamo-rúž Rouge Sorbet v odtieni Rose Acidulé.

Najprv si však poďme predstaviť Rouge Sorbet z pohľadu výrobcu.

Žiarivý rúž s jemno ovocnou vôňou Rouge Sorbet je charakteristický svojou krémovou textúrou a leskom, ktorý dodá perám neodolateľný vzhľad. Vo svojom vnútri ukrýva maslo z manga a poskytuje perám až trojhodinovú hydratáciu. 

rouge-sorbet-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo na rúž Rouge Sorbet od Marionnaud hovorím ja?

Od Marionnaud som mala už v minulosti možnosť otestovať dekoratívnu kozmetiku v podobe bledýchtmavých odtieňov lakov na nechty.  Tentoraz sa mi dostala do rúk úplná novinka, a to rúž Rouge Sorbet. 

Obal rúžu: Páčilo sa mi, že rúž bol zabalený do papierovej krabičky. Mám rada i takéto drobné detaily, ktoré však mnohokrát dokážu na zákazníčku, respektíve spotrebiteľku, urobiť dobrý dojem.

Po odbalení na mňa ,,vykukol“ moderný elegantný, akoby kovový dizajn rúžu. Vkusné, jednoduché a zároveň efektné

sorbet-marionnaud-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Farba rúžu: Farby som sa spočiatku obávala. Ide totiž o naozaj o sýtu až krikľavo červenú farbu, konkrétne odtieň 03, Rose Acidulé. Výrazné rúže však nosím rada, ako som už spomínala, a preto som bola pomerne zvedavá na reálnu farbu na perách.

Konzistencia: Tu sa dostávame k prvej vete nášho testovania, v ktorej som spomenula výraz balzamo-rúž. Názov som si síce vytvorila sama, avšak najviac sa mi hodí na takúto konzistenciu.

Konzistenciou mi totiž najviac pripomína balzamy na pery. Po perách sa doslova kĺže. Vôňa je jemná, stotožňujem sa s jemnou ovocnou vôňou tak, ako uvádza výrobca.

sorbet-rouge-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Farba rúžu na perách: Farba balzamo-rúžu v obale sa s reálnou farbou na perách stotožňuje naozaj iba symbolicky a na perách nepôsobí tak výrazne. Pery sú totiž zafarbené jemno do červenkasta, avšak nejde o žiadnu výraznú farbu. Preto je tento odtieň vhodný takmer pre každú z nás, ktorá túži mať pery zafarbené iba najemno. Farba sa mi však páči.

Výdrž: Výdrž balzamo-rúžu nemôžem porovnávať s klasickým rúžom vysokej pigmentácie, avšak i napriek tomu ma výdržou celkom prekvapil. Na perách mi vydrží približne dve hodiny a zanechá príjemný pocit vyživenia.

marionnaud-sorbet-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Hodnotenie: Balzamo-rúž je vhodný pre tie z nás, ktoré túžia po jemnom upravenom vzhľade pier a nemajú chuť ísť do sýtych výrazných farieb. Podľa mňa by však takýto balzamo-rúž mal byť spoločníkom každej ženy. Ja som si ho mimoriadne obľúbila, a to i vďaka kvalitnej hydratácii pier.

Odporúčaná cena výrobku je 12,90 €.

 OTÁZKA PRE VÁS:

 Mali ste už možnosť vyskúšať výrobky Marionnaud?

 V prípade, že áno, aké?

- Galéria
1 z 5
TEST: Rouge Sorbet - Marionnaud - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rouge Sorbet - Marionnaud - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rouge Sorbet - Marionnaud - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rouge Sorbet - Marionnaud - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rouge Sorbet - Marionnaud - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Diana Pavelková 01.05.14 15:17

DP
karma
-1.00

o tejto značke som ešte nepočula ale rúž vyzera pekne

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní