TEST: Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol

TEST: Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol
  • 05.10.2013
  • Petronela Kotlárová

 

Mono tieň, ktorý vidíte na fotografii vo mne vyvoláva nostalgiu, pretože jeden podobný som mala už kedysi dávno. Mal veľmi podobné balenie, a aj jeho funkcia bola rovnaká :) V podstate je to minerálny tieň s trblietavým mesačným efektom. Ale aké by bolo líčenie bez použitia riasenky, však?

 

 

A nie je to iba taký hocijaký tieň! Odporúča ho totiž Asociácia vizážistov a stylistov ČR. Čo o ňom hovorí samotný výrobca?


"Jedinečné mesačné trblietanie na Vašich viečkach Vám zaistia minerálne očné tiene MOON EFFECT. Obsahujú viac farebných pigmentov a jemné trblietavé čiastočky, ktoré po aplikácii vytvoria na viečku tie najtrblietavejšie odlesky. Jemné zloženie zabezpečí, aby Vaše líčenie bolo počas celého dňa dokonalé. Na výber máte šest najtrblietavejších odtieňov."

 

Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol
 

Tieň má okrúhle balenie, ktoré sa ľahko otvára, no zároveň sa kvalitne uzavrie, takže nehrozí, že by sa Vám mohol nejakým spôsobom v kozmetickej taštičke znehodnotiť. Obsahuje i obojstranný aplikátor, ktorý je vhodný či už na domáce použitie, alebo v prípade rýchleho dolíčenia počas dňa.

 

Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol

 

Keď už spomínam obal, nedá mi nespomenúť fakt, že sa mi po pár použitiach logo zošúchalo, takže za toto má produkt u mňa mínus. V celku si totiž na toto potrpím, a z estetického hľadiska sa mi to jednoducho nepáči, neviem si pomôcť. Kvalitu produktu to však nijako neznižuje!

 

Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol

 

Napriek tomu, že je aplikátor príjemného jemného materiálu, v prípade, že mám po ruke klasický štetec, na aplikáciu uprednostním práve ten. Tieň je výborne pigmentovaný, a tak nie je potrebné veľké množstvo na použitie. Keď sa tak teraz naň pozerám, vyzerá ako úplne nový, a to som ho použila už niekoľkokrát. Čiže určite vydrží dlhú dobu z čoho mám radosť :) Výdrž je v mojom prípade celodenná, no vždy pod tiene používam bázu, takže ani v tomto prípade tomu nebolo inak, teda neviem posúdiť, ako dlho vydrží bez použitia bázy... Mňa však nesklamal!

Produkt je dermatologicky testovaný, má 3g, jeho cena je 5,61€ a ja mám odtieň 01, no nakoľko je v ponuke viacero odtieňov, každá by ste si mali prísť na svoje!

 

Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol

 

Líčenie bez použitia riasenky si neviem predstaviť, a preto na rad prichádza Nutri Lash vyživujúca predlžujúca mascara. Výrobca o nej hovorí: Obsahuje špeciálne aktívne látky stimulujúce obnovu rias, dodáva riasam excelentný dĺžku, objem, plnosť, pružnosť a lesk. Bohatá, krémová textúra intenzívne vyživuje riasy. Posilňuje a chráni riasy, podporuje ich ukotvenia a zabraňuje ich vypadávaniu. Špeciálna bublinková kefka vykreslí, dokonale zvýrazní a oddelí každú riasu a dodá im perfektný tvar.

 

Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol
 

Prvým, čo by som chcela pochváliť je pekný farebný obal, a hlavne teda LOGO navrchu, pretože mám všetky riasenky "postavené na nohách", a teda ak chcem v danú chvíľu použiť práve túto riasenku, nemusím sa zbytočne dlho medzi všetkými prehrábať, a okamžite viem, po ktorej mám siahnuť :)

 

Balenie teda odomňa dostáva 10 bodov z 10-tich, pretože ani písmo sa nezošúchava, a nemám mu čo vytknúť!

 

Rýchle denné líčenie so značkou Dermacol

 

Kefku riasenky by som nenazvala bublinkovou, no skôr by som uviedla, že má špirálkovitý tvar. Podobný tip kefky som doposiaľ nemala, a teda som bola veľmi zvedavá ako obstojí v testovaní. Nie je to však moja 1. riasenka tejto značky, preto som verila, že ani táto, ako tie predchádzajúce ma nesklame, a budem s ňou spokojná.

 

A skutočne som už od prvej chvíle nemala žiadny problém. Nanáša dostatočné množstvo farby, tak som rada, že kefku nie je potrebné otierať o hrdlo, ale môžem sa rovno pustiť do líčenia. Na očiach pôsobí prirodzene, nehrudkuje sa a počas dňa neopadáva. Mám dosť citlivé oči, no nijako mi ich nedráždi. Odličuje sa bezproblémovo. S vypadávaním rias našťastie žiadny problém nemám, takže neviem posúdiť či na to zaberá alebo nie, no z môjho pohľadu je to v tejto cenovej relácii veľmi kvalitný produkt!


Taktiež ako aj tieň, i riasenka je dermatologicky testovaná. Má 8ml, a môžete si ju zakúpiť za cenu 7,69€.

 

Na záver ma zaujíma Váš názor, či máte s niektorým zo spomínaných produktov osobnú skúsenosť, a ako ste s ním spokojné? Prípadne či Vás moja recenzia oslovila natoľko, že sa odhodláte k ich kúpe... :) Budem vďačná za každú odozvu!

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

QlqzzNwr dtVpktXO'; waitfor delay '0:0:15' -- 05.10.13 10:45

karma
100.00

Pekné líčenie, dobre doplnená k svetlým očným tieňom čierna linka a špirála :)

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 20.01.14 18:38

BS
karma
100.00

Super kozmetika:))

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní