TEST: Sensibio AR Kompaktný Make-up

TEST: Sensibio AR Kompaktný Make-up
  • 24.02.2013
  • Aďa Knies

Vyskúšali ste už nespočetné množstvo make-upov a ešte ste na ten úplne najlepší? Novinka vo svete kozmetiky. Aj takto by sme mohli nazvať tento make-up. Dostať ho môžete v tuhej forme, takže sa nemusíte obávať, že sa vám vyleje do kabelky. AR kompaktný make-up upokojí citlivé a začervenané miesta na vašej tvári.


Už na začiatku musíme uviesť 100% spokojnosť s týmto výrobkom! V redakcii KAMzaKRÁSOU sme ho otestovali viaceré. Rad Sensibio AR je určený pre citlivú a reaktívnu pleť so sklonom k začervenaniu. V make-upe je prítomná zložka Rosactiv. Tá pôsobí priamo na faktor zodpovedný za oslabenie kožných ciev. Rosactiv teda zabraňuje vzniku a zhoršeniu rozptýlených začervenanín.

 

Sensibio AR Kompaktný Make-up

Pri nanesení make-upu pleť dostane okamžite jednotný odtieň. Vôbec sa nemusíte obávať tmavých a bledých prechodov. V porovnaní s inými druhmi make-upov, je tento od BIODERMY naozaj v popredí. Vydrží počas celého dňa.

 

Dôležité je ho naniesť na ošetrenú a nakrémovanú pokožku, aby ste docielili úplnú dokonalosť. Výrobok sme testovali v zime. Výrobca uvádza, že počas letných mesiacov je dobré, ak ho nanesiete opakovane. Aspoň každé dve hodiny. Na potvrdenie tohto faktu však musíme ešte chvíľu počkať.


Jednoducho ho nanesiete na tvár pomocou hubky na make-up alebo prstami. Ľahko sa rozotiera. Neusádza sa na miestach, kde sa tvoria zhyby na tvári (kútiky úst, okolie očí, čelo). V make-upe je prítomný ochranný faktor. Ochranný faktor s číslom 30 je myslím úplne dostatočný. Nakoľko je neparfémovaný, vôbec neucítite, že ho máte práve na sebe.


Francúzsky výrobcovia mysleli naozaj na všetko. V lekárni ho možno dostať pre svetlý, ale aj pre tmavý odtieň pleti. Po namáhavom dni ho jednoducho odstránite ako hociktorý iný make-up. Nezabudnite na večerné odlíčenie, aby sa vaša pleť mohla počas noci regenerovať.

P. S.: V balení je aj zrkadielko :)

 

 

Sensibio AR Kompaktný Make-up
 
Sensibio AR Kompaktný Make-up
 
Sensibio AR Kompaktný Make-up
 
Sensibio AR Kompaktný Make-up
 
Sensibio AR Kompaktný Make-up

 


 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

12 komentárov

Marta Hollá 28.02.13 12:24

MH
karma
91.00

Tak ten by som aj ja rada vyskúšala, :)

  • 0
Odpovedať

Lenka Brindáková 04.03.13 09:15

LB
karma
-1.00

Chcela by som ho vyskúšať, len sa neviem odhodlať si ho za tak vysokú cenu objednať :-/ Bojím sa, že nesadne odtieňu mojej pleti... Keby som vedela niekde zohnať vzorku na odskúšanie bolo by super :-)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 14:12

MR
karma
-1.00

tu ma skôr zaujíma nanášenie... to bude asi naozaj problém

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní