TEST: ARTISTRY Kontúrovacia ceruzka na pery

TEST: ARTISTRY Kontúrovacia ceruzka na pery

Na to, aby si žena vytvorila dokonalé líčenie a aby vyzerala dokonalo, je potrebné mať aj dokonalé nalíčené pery.

Kontúrka slúži na zdôraznenie línie pier, no jej prioritnou úlohou je podľa mňa zabrániť rozmazaniu rúžu.

V tomto prípade je potrebné zladiť odtieň kontúrky a rúžu, čo sa však nedá vždy, pretože nie vždy natrafíte na rovnaký alebo aspoň podobný odtieň kontúrky. Kontúrka slúži aj na vytvorenie plnších pier, poprípade na vytvorenie matne nalíčených pier. 

Testovali sme:Artistry - korektor v tyčinke

Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Keďže dnešný článok je o kontúrke, tak vám predstavím jeden typ, s ktorým som sa doteraz ešte nestretla a trúfam si povedať, že je to možno netradičná novinka na našom trhu. 

Túto kontúrku vyrába spoločnosť Artistry, ktorej výlučným distribútorom je spoločnosť Amway. Táto spoločnosť zahájila svoju činnosť na slovenskom trhu v roku 1994. 

Testovali sme tiež: Artistry Youth Xtend – Ochranný krém na deň

Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

ARTISTRY™ Aplikátor na kontúrovaciu ceruzku na pery

Prvým produktom, respektíve komponentom, ku kontúrke je ARTISTRY™ Aplikátor na kontúrovaciu ceruzku na pery. Preto som na začiatku písala, že táto kontúrka je trošku netradičná. Z jednej strany tento aplikátor ponúka praktický štetec, vďaka ktorému si na pery môžete naniesť rúž alebo lesk, alebo vám poslúži na dokonalé rozotretie kontúry. Na druhej strane tohto aplikátora sa nachádza prázdne miesto. Miesto je určené pre vloženie náplne. Takýmto spôsobom si môžete náplne striedať, a tak si môžete vždy vytvoriť kontúrku podľa svojich predstáv. Podľa môjho názoru je to veľmi praktické, a tak máte dva produkty v jednom či už v kozmetickej taštičke, alebo stále so sebou v kabelke. Vďaka tejto kombinácii si viete vždy aplikovať rúž na pery ako profesionál (aj v teréne).

Oficiálny popis:

ARTISTRY™ Aplikátor na kontúrovaciu ceruzku, špeciálne navrhnutý na použitie s náplňou kontúrovacej ceruzky na pery (predáva sa samostatne), ponúka praktické a jednoduché použitie vďaka náplni, ktorú je možné vyťahovať a opäť vkladať a ktorá nikdy nepotrebuje ostrúhať.

Testovali sme: ARTISTRY HYDRA-V™ - Osviežujúci penový čistiaci gél

Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

ARTISTRY™ Kontúrovacia ceruzka na pery - náplň

Druhým komponentom k vytvoreniu kontúrky je ARTISTRY™ Kontúrovacia ceruzka na pery - náplň. Výhodou týchto kontúriek je to, že ich nemusíte strúhať. Stačí jemne pootočiť aplikátor a farebná kontúrka sa vám vysunie. 

Oficiálny popis: 

Umožní vám dosiahnuť presnú kontúru a zabráni rozmazávaniu a rozpíjaniu rúžu. Jej vysúvací hrot je šetrný k perám a prináša im pocit luxusu, ale pritom je dostatočne pevný na to, aby ste ním dosiahli trvácne kontúry a dlhodobé krytie.

Testovali sme tiež: ARTISTRY nail colour (odtieň Seduction)

Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Celkovo spoločnosť ponúka 3 odtiene. Ja som mala možnosť odskúšať 2 z nich. Prvým odtieňom je Pink Nude - čo je studená ružová s hnedým podtónom. Druhým odtieňom je Dusty Rose - príjemná ružová, s kvapkou vínovo - bordovej.

Kontúrky veľmi nepoužívam, pretože je ťažké nájsť kontúrku v rovnakom odtieni ako je rúž. Ak už aj kontúrku použijem tak takto ako to je na fotkách - nanesiem ju na celé pery pre vytvorenie matného vzhľadu, takto to však nosím veľmi málo, pretože kontúrka sama o sebe pery dosť vysúša.

Ak už ju použijem na celé pery, tak na ňu nanesiem ešte lesk. Týmto kontúrkam nemám čo vytknúť. Spĺňajú svoj účel, na ktorý boli vytvorené. Ich výdrž na perách závisí od rôznych okolností, ktorým pery vystavujete. Či už je to jedenie, pitie či bozkávanie. :-)

Testovali sme tiež: ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Rúž na pery


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 12.01.16 06:36

SK
karma
113.00

kontturku pouzivam vo farbe ruzu,alebo pier

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.01.16 10:31

MR
karma
-1.00

kontúrovaciu ceruzku nepoužívam,

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 23.01.16 18:48

karma
93.00

vyzerá to veľmi šikovne a ten odtieň pink nude sa mi veľmi páči na perách

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní