TEST: Vampire Mega Long Mascara - Dermacol

TEST: Vampire Mega Long Mascara - Dermacol

Špirál nikdy nie je dosť. Sú dôležitou súčasťou pri vytváraní make-upu každej ženy. 

V dnešnom testovaní vám predstavím novú špirálu Vampire Mega Long Mascaru od Dermacolu.

Špirála je aj mojou povinnou výbavou, a preto som sa novinke na trhu potešila a bola som zvedavá či dokáže vyčariť zvodný pohľad. Výrobca uvádza, že špirála dodá riasam mega dĺžku a riasy navyše precízne oddelí.

Jemná krémová textúra obalí riasy od korienkov po celej ich dĺžke. Riasy predĺži a dodá im silu a plnosť. Pružná plastová kefka bola špeciálne vyvinutá pre dokonalé vykreslenie, rozčesanie a oddelenie rias. Špeciálne polyméry a vosky zaručia zvodný tvar rias po celé hodiny. Špirála nevytvára žmolky a neopadáva. 

vampire-dermacol-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako hodnotím špirálu ja:

Vampire Mega Long Mascara má nápaditý žlto-čierny obal, ktorý je výrazný a púta pozornosť svojou žiarivosťou. Na túto špirálu má Dermacol zaujímavú reklamu, v ktorej hrá hlavnú úlohu zvodná žena odolávajúca hriešnym vampírom. Poďme sa ale pozrieť na samotnú špirálu.

Kefku špirály oceňujem, ide o flexibilnú ohybnú kefku. Ani veľká, ani príliš malá. Narába sa s ňou jednoducho a po riasach kĺže jedna radosť. 

dermacol-mascara-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ide o čiernu špirálu, ktorá na riasach zasychá pomerne rýchlo, pričom ani po dvoch vrstvách nezanechá hrudky a čomu sa teším najviac, neopadáva. Na riasach vydrží, trebárs i celý deň. Jedinou nevýhodou tejto špirály je fakt, že sa s vodou príliš nekamaráti, a preto sa na ňu v bazéne radšej nespoliehajte a zaobstarajte si vodeodolnejšiu kamarátku.

I keď som na mojich riasach, bohužiaľ, nezaznamenala mega dĺžku rias, ktorú sľubuje výrobca, napriek tomu túto špirálu hodnotím kladne. Touto špirálou nič pri svojom líčení nepokazíte, a preto po nej v obchode môžete siahnuť s dôverou.

Čerešničkou na torte je už len fakt, že špirála sa odličuje bez problémov všetkými typmi odličovačov.

Príjemná je aj cena špirály. Kúpite za 6,49 € v online obchode Dermacolu.  


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní