TEST: SIGNAL White Now Men zubná pasta

TEST: SIGNAL White Now Men zubná pasta
  • 24.01.2016
  • Petronela Kotlárová

Zubnú pastu som na našom webe ešte myslím netestovala, takže mám opäť novú skúsenosť. I keď, ako vidíte, test je určený pre mužské pohlavie. Bola som však veľmi zvedavá čo dokáže, a tak ju používam nakoniec aj ja. Nefajčím, ani kávu dokonca nepijem - skôr príležitostne... Zuby však biele ako sneh nemám, a tak som bola plná očakávaní. Tatko testoval somnou, a ten narozdiel odomňa kávičkuje a rovnako si dopraje aj nadmerné množstvo cigariet...

Prečo je však táto pasta vhodná najmä pre pánov? Je totiž známe, že ich zuby sú prirodzene menej biele ako ženské. Signal White Now Men s miliónom svetlomodrých okamžite bieliacich častíc v jedinečnom zložení dodáva belší úsmev už po jednom vyčistení. Zloženie s vedecky overeným účinkom proti škvrnám od nikotínu, kávy, čaju a červeného vína.

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Nádherné dymové líčenie
 

signal-white-now

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na úvod by som rada vyzdvihla to, ako dobre pasta pení. Rovnako ako pri šampóne, aj pri zubnej paste si na tejto vlastnosti dávam dosť záležať. Stačí na kefku naniesť malé množstvo a pení viac, akoby som pri niektorých pastách naniesla množstvo asi 3x také...

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: AMAZONSKÝ VRKOČ

signal-white-now-men

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Rovnako som spokojná s tým, ako zuby dokáže zbaviť všetkých nečistôt, zvyškov jedla a podobne. V neposlednom rade treba pochváliť i to, že zanecháva príjemne čistý a svieži dych na dlhý čas. Dovolím si tvrdiť, že v tomto smere si svoju prácu vykonáva na výbornú a osobne jej nemám čo vytknúť. Jednoducho dokonalá pasta.

Odporúčame prečítať: Krásna vďaka avokádovému oleju - 6 spôsobov jeho využitia

signal-zubna-pasta

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vďaka svojej výraznej modrej farbe mi však nepekne zafarbila zubnú kefku. Nech som ju zakaždým vyčistila akokoľvek som sa len snažila, nevyzerá najlepšie. Ako vidíte, novú už mám zaobstaranú a vymením si ju rovno po minutí pasty. Takže toto by som uviedla ako také pomyselné estetické mínus...

Odporúčame prečítať: Make-up inšpirácie - Plesové líčenie

signal-pasta

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

A teraz už poďme k tomu bieleniu. Možno na tom nie som až tak zle, no žiaľ, žiadny pokrok v odtieni mojich zubov som nezaznamenala. A to pastu používam pravidelne... Ale inak celkovo nemám pozitívne skúsenosti s bieliacimi pastami. Neviem či som voči nim odolná, alebo kde je problém... :))

Odporúčame prečítať: Účesy, ktoré zamaskujú mastné vlasy

signal-white-now-men

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tatík však mierny pokrok spozoroval, no mala by som dodať, že pred samotným začatím používania obdobných pást by bolo vhodné absolvovať dentálnu hygienu u svojho stomatológa. Ten totiž zuby dokonale pripraví na použitie takejto pasty. Samozrejme aj efekt je potom viditeľnejší.

Pastu je však potrebné používať pravidelne a dlhodobo, a potom sa na zuboch vytvorí akoby nejaký filter, ktorý už nikotínu, čaju či káve nepovolí usádzať sa na zuboch.

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Tyrkysovo - zlaté líčenie

signal-white-now-men

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Myslím si, že to však nie je s mojim odtieňom až také zlé, a tak sa skôr zameriavam pri výbere pasty na to, aby mi dokonale vyčistila chrup a zanechala po sebe príjemnú sviežosť a nepáchnúci dych. :))) Súhlasíte so mnou?

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Očarujúce bronzové líčenie

signal-white-now-men

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 24.01.16 08:52

SK
karma
114.00

zasa som o nieco mudrejsia

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 24.01.16 11:38

karma
93.00

zaujímavá pasta ale tiež nie som nadšená z toho, keď mám zubnú kefku od pasty špinavú a nejde to nijako dolu

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 25.01.16 10:03

MR
karma
-1.00

pri zubnej paste si treba všímať na čo je určená a s čím potrebujeme pomôcť.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní