TEST: Parfumovaná voda Volare Forever

TEST: Parfumovaná voda Volare Forever
 • 28.07.2016
 • Danka Šindléryová

Parfumová voda Volare Forever, pripomínajúca kyticu ruží a fialiek, vás zahalí do svojho nežného objatia. 

Namiešanie parfumu je umením, ktoré si vyžaduje nielen dlhoročné skúsenosti, ale aj poriadnu dávku nadania. Ak sa však podarí, zamilujú sa doň milióny žien (a mužov) na celom svete.

Kompozícia parfumu sa skladá z tzv. základných prvkov vône, teda vonných akordov a ďalších látok, ktoré ho dotvárajú. A práve komponenty každej kompozície môžeme rozdeliť do troch fáz. Prvou je hlava, druhou srdce a treťou základ parfumu. Hlava obsahuje rýchlo prchavé látky, ktoré zacítime ako prvé, čoskoro však odznejú. Srdce parfumu tvoria stredne prchavé látky, ktoré sa naplno rozvinú až po niekoľkých minútach a základ parfumu tvoria pomaly prchavé látky, ktorých účinok je cítiť mnoho hodín. Všetky spolu musia tvoriť harmóniu a navzájom sa dopĺňať.

Testovali sme tiež: Oriflame - tónovaný hydratačný krém Giordani Gold

TEST: Parfumovaná voda Volare Forever

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Parfum od značky Oriflame som mala už veľmi dávno, preto som sa testovaniu novinky potešila. Parfumovaná voda  Volare Forever je jemná, veľmi ženská vôňa, je plná sviežich tónov bielych ruží rozžiarených rafinovaným lahodným akordom mandlí v cukre. Zanechá v nás radostný dojem.

 
TEST: Parfumovaná voda Volare Forever

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo na parfum hovorím ja?

Voňavá novinka od Oriflame ma zaujala svojím sviežim vzhľadom a prepracovaným flakónom. Ide o krásne číre sklo – v tvare ruže so sivým uzáverom. Flakón je skladný, nemá ostré hrany a uzáver drží pevne,  myslím si, že nebude problém ho nosiť so sebou aj v kabelke. Podľa mňa určite budete so mnou súhlasiť, keď poviem, že originalita tejto parfumovej vody je na mieste!

 
TEST: Parfumovaná voda Volare Forever

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo sa týka samotnej vône, tá ma, ako sa hovorí, dostala. Spočiatku svieža kvetinová vôňa v sebe nesie ovocný sladkastý podtón. Ideálna na každodenné použitie - či do práce, školy alebo len tak na stretnutie s kamarátkami, či rande. 

Výdrž tejto parfumovanej vody je treba počas dňa zopárkrát obnoviť, tak ako je to bežné pri väčšine týchto vôd. Za mňa určite odporúčam. Nenahradila moju najobľúbenejšiu vôňu, avšak našla si v mojej zbierke svoje miesto. smiley

Testovali sme tiež: ORIFLAME - The ONE Hypnotic Depth Maskara

TEST: Parfumovaná voda Volare Forever

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už novú vôňu od Oriflame?  


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Lucia Kobíková 28.07.16 07:50

LK
karma
100.00

Túto voňavku mám v ružovovm a som spokojná :)

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 03.08.16 21:42

SK
karma
114.00

...rada by som

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní