TEST: Yankee Candle - Gingerbread Maple

TEST: Yankee Candle - Gingerbread Maple
 • 24.10.2015
 • Monika Šomšáková

  • Zdieľaj:
 • 2

Keďže som už druhýkrát strávila nejaký ten čas v USA, viem vám povedať, že v Amerike sú sviečky Yankee Candle veľkým obľúbencom. Preto sa teším, že pred časom dorazili aj na Slovensko. 

Značka Yankee Candle si u nás už vybudovala meno a je medzi ľuďmi čoraz viac obľúbenejšia a známejšia.

Je pravda, že v porovnaní s Amerikou je to cenovo trochu iné, no stále je dostupná pre každého. A verte alebo nie, tie vône vás dostanú...wink

Testovali sme aj:  Yankee Candle – Lemon Lavender

Yankee Candle - Gingerbread Maple

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Yankee Candle - Gingerbread Maple

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balenie má obsah 104 g a doba horenia je 25-40 hodín. Vyrábajú sa z najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Samotná dóza je kvalitná a veľmi praktická. Aj po spotrebovaní sviečky ju môžete na niečo využiť. wink 

Na každej dóze je vpredu nalepený obrázok aj názov sviečky, aby vám spoločnosť Yankee Candle vizuálne predstavila vôňu, ktorá sa ukrýva vo vnútri. Na boku je zlatým logom zobrazené, o akú kategóriu vône ide...u tejto konkrétne je to Food & Spice (čiže jedlo a korenie).

Testovali sme aj: Yankee Candle- Serengeti sunset

Yankee Candle - Gingerbread Maple

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Napíšem vám, čo tento malý ,,zázrak" obsahuje a hneď si ho obľúbite. Ako prvé, korenie na pečenie. Táto ingrediencia mi pripomenula moment, keď moja mamina piekla na Vianoce perníčky a ja som ju v nemom úžase sledovala. Ďalšou ingredienciou sú klinčeky - tie krásne dopĺňajú korenie na pečenie a vytvárajú nádherný celok. A na koniec, javorový sirup, ktorý sviečke dodáva jedinečnosť a vzniká tým vôňa, ktorá vás dostane všetkými desiatimi.

Testovali sme aj: Yankee Candle - Sparkling Cinnamon

Yankee Candle - Gingerbread Maple

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Všade okolo nás a v každom supermarkete nás už pomaličky bombardujú vianočnom tematikou, tak prečo si neurobiť Vianoce predčasne, aj v pohodlí domova? Vyložte si nohy, otvorte obľúbenú knihu a navoďte si atmosféru Vianoc pomocou tejto krásnej vône, Gingerbread Maple, od Yankee Candle. Ja nepoznám lepší relax a vy?


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Erika Špacírová 25.10.15 11:13

karma
93.00

na Vianoce ako stvorená :)

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 22.01.16 16:26

MR
karma
-1.00

tak toto musí byť sladučkéééé po celom byteee

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní