TEST: Bioderma - Photoderm Anti-Age SPF 30

TEST: Bioderma - Photoderm Anti-Age SPF 30
 • 26.06.2015
 • Danka Zimová

  • Zdieľaj:
 • 5

Ak hľadáte ten správny produkt na opaľovanie skúste sa poobzerať po sortimente, ktorý nám ponúka Bioderma. Škála produktov na opaľovanie je veľmi široká a určite si z nej vyberie každý z nás.

 

Ochrana pred slnečným žiarením a jeho škodlivými lúčmi je pre mňa veľmi dôležitá a potrpím si.

Keby vidíte ten arzenál, ktorý som si nahromadila na dovolenku asi by ste sa chytali neveriacky za hlavu, ale budiš. Radšej viac ako menej a spáliť sa. Najviac si chránim predovšetkým tvár, potom dekolt a plecia.. To sú totiž moje kritické partie :)

 

Dnes vám predstavím jeden produkt, ktorý som stihla za tých pár slnečných dní, ktoré sme tu mali vyskúšať - Photoderm Anti-Age SPF30 určený na oblasť tváre, dekoltu a rúk.

bioderma photoderm anti-age spf 30

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Bioderma - Photoderm Anti-Age SPF 30

 

* Systém filtrujúci žiarenie prípravku Photoderm Anti-Age SPF 30 je zárukou nepretržitej a homogénnej UVA a UVB ochrany. Jedinečné pôsobenie prípravku proti “extrémnemu-UVA” žiareniu spomaľuje predčasné starnutie pokožky a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnečné žiarenie. 

Patentovaný komplex BUNKOVEJ BIOOCHRANY®, obsiahnutý v prípravku, bezprostredne chráni bunky pred škodlivými účinkami UV lúčov a súčasne stimuluje obranné mechanizmy pokožky a chráni jej DNA.

* Photoderm Anti-Age SPF 30 spomaľujte tvorbu výrazných a jemných vrások vznikajúcich pri pobyte na slnku a zabraňuje zvýrazneniu pigmentových škvŕn. 

Photoderm Anti-Age SPF 30 nespôsobuje tvorbu komedónov, je vode a slnku odolný.

Bioderma - photoderm anti-age spf 30

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Všetky potrebné informácie k použitiu produktu nájdete popísané na krabičke. Opaľovací krém sa skrýva v tube o objeme 30 ml, základné informácie o produkte sú umiestnené aj na tube produktu, ktorá je ladená do typických farieb pre rad Photoderm  a teda oranžovej a čiernej. Produkt neobsahuje žiadnu pumpičku, či sprejovú hlavicu. Používa sa vytlačením dostatočného množstva, a následným rozotrením na určené partie tela.

Bioderma - photoderm anti-age spf 30

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Opaľovací krém Photoderm Anti-Age 30 SPF si ma veľmi získal už pri prvom použití. Jednak to bolo jeho konzistenciou vo forme krému, ktorá sa veľmi ľahko rozotiera po pleti a rýchlo sa vsaje, bez toho aby zanechávala na pokožke mastný film, či nebodaj biele šmuhy a iné nerozotreté fľaky. Krém som používala na oblasť tváre a krku, zvyšky krému,ktorý mi zostal na rukách po aplikácii krému na krk a tvár som si rozotrela po dlaniach. 

Krém moju citlivú pokožku na pleti žiadnym spôsobom nezaťažil ani nijak nedráždil. Po pobyne na slnku sa neobjavila žiadna nežiaduca reakcia. Pleť bola dostatočne chránená pred slnkom. Žiadne červené fľaky, či iné sprievodné javy typické pre mňa po pobybe na slnku sa nevyskytli. Pleť zostala chránená a nespálená. Jemný náznak opálenia sa prejavil v podobe mierneho zhnednutia pleti. Pehy zostali svetlejšie, nestmavli tak veľmi ako majú vo zvyku, noštek a líčka sa nečervali a ani čelo mi nesvietilo ako žiarovka :)

Pleť ma neštípala ani nebola napnutá ako v minulosti, akoby som sa ani vôbec neslnila. Jednoznačne odporúčam tento produkt, ja som nadmieru spokojná.


  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Martina Zahoranová 28.06.15 19:42

MZ
karma
92.00

Bioderma proste nesklame :-)

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 30.06.15 19:26

karma
93.00

do kabelky ako stvorený

 • 0
Odpovedať

Katarína Zagrapanová 02.07.15 08:56

KZ
karma
-1.00

Bioderma je dobrá voľba.

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 18.08.15 10:00

MR
karma
-1.00

tu nemôže byť zmienka o nedokonalosti o výrobku.

 • 0
Odpovedať

Lenka Lapuniková 06.03.16 18:56

LL
karma
-1.00

Mamina ho používa na tvár a nevie si ho vynachváliť.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní