TEST: Bioderma - Sébium Al korektor

TEST: Bioderma - Sébium Al korektor

 

 

 

Francúzske dermatologické laboratóriá Bioderma sa snažia o vyvíjanie nových a nových inovácií, ktoré pomáhajú k liečeniu pokožky každej z nás. Jednou z  horúcich noviniek Sébium Al korektor od Biodermy zo zeleného radu. 

 

 

 

Tento malý zázrak napomáha eliminovať tvorbu vyrážok a uhrov najmä vďaka patentovanému komplexu Fluidactiv® . Komplex napomáha neutralizovať baktérie, ktoré sú zodpovedné za zápaly, odstraňuje začervenanie, ale zabraňuje i upchávaniu pórov. Pri prvom pohľade na tento výrobok mi napadlo príjemné večerné krémovanie pleti.

 

 

Obsah výrobku je však omnoho šikovnejší a dômyselnejší. Ide totiž o korektor, ktorý zakrýva nedostatky pleti spôsobené nepríjemným akné, či začervenaním pleti, ktorým občas trpím aj ja. Keď na korektor zaostríte zrak zistíte, že vrchnáčik sa dá odšraubovať, ale aj otvoriť. Odšraubovaním získate prístup k spomínanému korektoru, otvorením objavíte tuhý korektor v zelenej farbe s praktickým malým zrkadielkom.

 

 

 

Keďže som nikdy nemala možnosť otestovať takýto korektor s dvojakým zložením, bola som veľmi zvedavá a tešila som sa na samotné nanášanie. V prvom kroku je potrebné a vhodné použiť tuhý zelený korektor. Slúži najmä na lokálne vyrážky, ktoré prekrýva i lieči. Korektor sa dá nanášať štetcom alebo prstom. Mne veľmi účinne na tento účel poslúžil prst. Korektor sa naň pekne zachytil, stačilo po ňom veľmi jemne prejsť.

 

 

 

 

Spočiatku som si nevedela predstaviť, ako sa taká zelená farba môže stratiť na mojej bledej farbe pleti, no krúživým pohybom na potrebných miestach- najmä v lokalite vyrážok a začervenaných miest, si s tým statočne poradil a prekryl ich. Teraz už bola pleť pripravená na nanášanie tónovaného krému. Tento krém má riedku konzistenciu, preto stačí malé množstvo, ktoré pokryje celú tvár. Opäť mi na nanášanie poslúžil prst. Krém sa po pokožke veľmi pekne rozkladal a nebolo problémom roztrieť ho dostratena.

 

 

 

 

Spolu so zeleným korektorom skutočne prekryli všetky problematické partie na mojej pleti, ktorá aj po nanesení krému pôsobila veľmi prirodzene a sviežo. Veľkým plusom je aj príjemná jemná vôňa, ktorá prevonia celú pleť. Dvojitý korektor od Biodermy na mojej pleti pekne držal, nemastila sa a taktiež sa ani neleskla, čo považujem za ďalšie veľké plus, kvôli ktorému som púder nevidela po celý deň.


 

 

 

Tento korektor je skutočne dobrou voľbou pre typy pleti so sklonmi k začervenaniu a výskytu vyrážok. Pleť krásne rozžiari, prekryje nedokonalosti a preto ho ja osobne už z ruky nepustím :-)

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Jana Komadová 09.01.14 21:57

JK
karma
100.00

dcéra si kupuje túto značku a hned som jej ukázala tento korektor ešte ho nemala

  • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 19.02.14 20:26

IG
karma
-1.00

Ja som začala len nedávno používať túto značku,ale je skvelá.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 12:41

MR
karma
-1.00

určite je dobrý výrobok pre dámy, ktoré trpia týmito pleťovými problémami.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní