TEST: Bioderma - Sébium Pore Refiner

TEST: Bioderma - Sébium Pore Refiner

 

Po novinke Sébium Global vám predstavujem jeho staršieho kolegu - Sébium Pore Refiner, ktorý je určený pre mastnú, problematickú a zmiešanú pleť.


Bioderma ponúka širokú škálu prípravkov pre problematickú pleť a je len na vás, po ktorom prípravku siahnete.

 

 


Osobne používam zelenú kolekciu Sébium neustále, nakoľko i ja mávam občasné problémy s pleťou. Ako ste sa mohli dočítať už z množstva mojich testovaní, s Biodermou som nadmieru spokojná a patrí medzi moje najvernejšie a najobľúbenejšie značky.

 


Sébium Pore Refiner predstavuje jedinečný krém, vyvinutý špeciálne pre sťahovanie kožných pórov a tým sa stávajú póry menej viditeľné. A to všetko vďaka patentovanému komplexu Fluidactiv®, ktorý reguluje mazotok, odstraňuje nadbytok mazu a pôsobí antibakteriálne.

 


Účinné látky obsiahnuté v kréme čistia pleť a antioxidanty zase zachovávajú lesk pokožky.
Veľkou výhodou, ako pri mnohých krémoch od Biodermy, je fakt, že krém tvorí vynikajúci základ pod make-up. Ja osobne už nepoužívam iný podkladový krém, nakoľko je pre mňa úplne postačujúci.

 


Sébium Pore Refiner má jemnú parfumáciu, o trošku menej intenzívnu ako Sébium Global, ktorý na tvári cítim aj cez deň. Taktiež je hypoalergénny a nekomedogénny.


Tento krémik má totožné 30 ml balenie ako väčšina pleťových krémov od Biodermy, ale nemusíte sa báť. Jedno balenie vám vyjde i na dva – tri mesiace, na jedno použitie ho stačí totiž máličko.


Pore Refiner je odetý do zeleno – bieleho balenia, ktoré je ukončené praktickým vytláčacím umelohmotným aplikátorom. Konzistencia bieleho krému je primeraná. Nerozteká sa vám po ruke a do pokožky sa rýchlo zapracuje. Ako som písala trošku vyššie, vôňa je jemnejšia ako u Sébium Global, no zložením vône takmer identická s vôňou výrobkov Sébium.

 


Na sľúbený výsledok si musíte chvíločku počkať, no myslím si, že prinesie sľubovaný efekt. Pore Refiner nielen lieči vašu mastnú akneóznu pokožku, ale taktiež aj sťahuje vaše póry. Bioderma ma zachránila doposiaľ vždy, keď sa mi pokožka ,,zhoršila“. Nebolo tomu inak ani teraz a preto môžem napísať veľké ÁNO tomuto výrobku.

 

Plusy:

+účinné sťahovanie pórov

+odstraňovanie nadbytočného mazu

+antioxidačný základ

+skvelý podkladový krém pod make-up

+jemná parfumácia

+nekomedogénny, hypoalergénny

 
Odporúčaná cena Sébium Pore Refiner je 14,79 €.

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 19.09.14 16:34

MR
karma
-1.00

tento krém vyzerá naozaj kvalitne ako aj zvyšné od biodermy.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní