TEST: DERMACOL upokojujúci odličovač očí

TEST: DERMACOL upokojujúci odličovač očí
  • 02.10.2014
  • Petronela Kotlárová

Odličovač očí patrí u mňa k jedným z najpoužívanejších produktov, a rovnako aj medzi produkty, ktoré najčastejšie míňam a spotrebovávam.

Vyskúšala som ich už desiatky, a keď to tak zhodnotím, s väčšinou som bola spokojná, no našlo sa aj pár výnimiek, ktoré mi nesadli. Dôvod ani tak nebol v tom, že by zle odličovali, ale oči ma po použití neuveriteľne štípali, a aj napriek tomu, že som im dala viac ako jednu šancu, nič lepšie z toho žiaľ nevzišlo, a to je aj tento prípad.

dermacol-upokojujuci-odlicovac

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Popis výrobcu hovorí nasledovné: "Upokojujúci odličovač očí s extraktom zo zeleného čaju účinne a šetrne odstráni make-up z citlivých očných partií. Jemné tonikum s D-panthenolom hydratuje a nevysušuje okolie očí."

dermacol-calming

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Od DERMACOL-u som mala už niekoľko produktov na odlíčenie - dve micelárne vody a myslím, že ešte aj nejaký dvojzložkový odličovač primárne na odlíčenie očí. So všetkými som bola veľmi spokojná, vôbec ma neštípali, okolie očí nevysošovali, ale práve naopak, dodali im potrebnú starostlivosť a hydratáciu.

dermacol-odlicovac-na-oci

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Sama som nechcela dopustiť fakt, že mi tento Calming odličovač nesedí a príšerne ma štípe, no bohužiaľ je tomu tak. Čítala som však naň vo väčšine veľmi pozitívne recenzie, no zopár názorov sa našlo identických tým mojim. Takže v tomto prípade Vám ho za seba odporúčať nebudem, no každá sme iná - teda Vám by nemusel robiť žiadnu šarapatu, a mohli by ste s ním byť spokojné. Je teda iba na Vás, či sa rozhodnete ho otestovať.

dermacol-eye-remover

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

S ČÍM SA ODLIČUJETE NAJRADŠEJ?

Odpovedalo 6 ľudí  

Odličovač očí
17%
Micelárna voda
50%
Odličovacie mlieko
33%
S hocičím čo príde po ruku :)
0%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Jana Komadová 05.10.14 06:43

JK
karma
100.00

dermacol je kozmetika ktorú používam roky toto mlieko som konkrétne nemala používala som iné no teraz si kupujem micerálnu vodu

  • 0
Odpovedať

Miloslava Ištvánová 09.10.14 22:06

MI
karma
-1.00

tento odličovač som mala možnosť vyskúšať a bola som s ním spokojná natoľko, že som si kúpila ďalší. Doporučujem ho všetkým

  • 0
Odpovedať

Katarína Simos 10.10.14 14:00

KS
karma
-1.00

mne nevyhovoval

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 13.10.14 20:09

MR
karma
-1.00

ja preferujem odličovacie mlieka, :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní