TEST: Figs&Rouge 100% Natural Balm Pomegranate

TEST: Figs&Rouge 100% Natural Balm Pomegranate
 • 11.01.2014
 • Dominika J

Značka Figs&Rouge sa už aj na Slovensku pomaly dostáva do povedomia pre svoje skvelé vlastnosti. Ich balzamy na pery sa pýšia tým že sú 100% prírodné a bez obsahu ropných látok, čo je podľa mňa jedna z najdôležitejších vecí ktoré treba zohľadňovať pri výbere.

Momentálne majú na internete v ponuke až 12 balzamov na pery s veľmi rôznorodými vôňami. Môžeme sa však na chvíľu pozastaviť nad ich balením? Podľa mňa majú Figs & Rouge balenia premyslené dokonale. Veľmi sa mi páči ten retro dotyk a celkovo aj farebnosť, pôsobia na mňa veľmi veselo.

Figs&Rouge Balzam

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo sa týka produktu samotného, vôbec sa nemám na čo sťažovať. Tento balzam na pery je ako zázrak. Konzistencia je hustá a krémová, veľmi ľahko sa nanáša. To najlepšie je však vôňa. Každý jeden človek ktorému som ho dala ovoňať sa zmohol len na ohromené "wau". Týmto jedným slovom by sa v podstate dal charakterizovať celý tento balzam.

Figs&Rouge Balzam

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať že všetky ich balzamy na pery ktoré som ja vyskúšala mali absolútne nádhernú vôňu, takže nech už si vyberiete akýkoľvek, určite bude minimálne váš nos spokojný.

Figs&Rouge Balzam

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Užívam lieky ktoré nadmerne vysušujú pleť a preto sú suché pery mojím každodenným spoločníkom, no môžem potvrdiť že tento balzam si s nimi poradí. Dávam si ho na noc po tom čo použijem peeling na pery alebo ho aj ráno hodím do kabelky a podľa potreby ho nanášam.

Figs&Rouge Balzam

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na tomto obrázku je vidieť ako dobre funguje. Na prvej fotografii mám  suché a napnuté pery, no na druhej po nanesení vrstvy balzamu už vyzerajú oveľa lepšie.

Figs&Rouge Balzam

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Celkovo môžem tento produkt hodnotiť len a len pozitívne. Výrazne zlepšil stav mojich suchých pier a tá vôňa je jednoducho úžasná.

Balzám kúpite za 7,49€ v našom e-shope, čo sa síce môže zdať za balzam na pery trošku veľa, ale rozhodne za to stojí, pre mňa je to absolútny favorit.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Blažena Sádovská 11.01.14 19:25

BS
karma
100.00

Chcela by som ho vyskúšať, tento som ešte nemala, musí byť super.

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 13.01.14 20:04

MZ
karma
109.00

Nadmieru suché pery sú moja každodenná realita. Až tak že ich mám strašne červené a opuchnuté. Vyskúšala som už rôzne balzami od drahších značiek po obyčajný jelení loj ale nič mi nepomáha. No tento čo ste testovali som ešte nemala, určite ho vyskúšam pretože každodenné štípanie pier je hrozné.

 • 0
Odpovedať

zuzana olexyová 14.01.14 12:47

ZO
karma
-1.00

balenie sa mi veľmi páči, a vôńa musí byť výborná

 • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 19.01.14 09:18

DS
karma
-1.00

Táto značka sa mi veľmi páči.Tiež mávam často popraskané pery a tento ma veľmi oslovil

 • 0
Odpovedať

Denisa Slobodová 01.02.14 12:03

DS
karma
-1.00

používam vôňu vanilla orange a je veľmi príjemný, som s ním spokojná

 • 0
Odpovedať

Magdaléna Kunkelová 19.02.14 19:47

MK
karma
-1.00

veľmi páčivý obal (všetky produkty tejto značky majú krásny dizajn!), ale veľmi nepraktický :( chcela by som tento balzam (a určite si ho kúpim!), ale skôr vo "vytláčacom" obale :)

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.09.14 10:47

MR
karma
-1.00

o značke som už počula samé plusy chvály ale ešte sa ku mne nedostali,

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní