TEST: Garnier - micelárne vreckovky 3 v 1

TEST: Garnier - micelárne vreckovky 3 v 1
  • 29.08.2015
  • Danka Zimová

Niekedy sa len tak z ničoho zamyslím a predstavím si, aké by to bolo žiť v inej dobe. Žiť bez vymožeností, bez vychytávok súčasnej doby, bez toho, čo považujeme za samozrejmosť, bez toho, čo je také skvelé a čo sme niekedy vôbec nepoznali. Predstavte si také vlhčené obrúsky, ktoré určite každá jedna s obľubou nosíme so sebou v našej kabelke.

 

 

Sú praktické, skladné a pomôžu nám v akejkoľvek situácii. Kozmetický priemysel je veľmi šikovný a prináša nám vychytávky v podobe rôznych obmien, pre nás už tak klasických produktov, no s využitím o to geniálnejším. Dnes sa spolu pozrieme na micelárne obrúsky 3 v 1 od Garnier.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Garnier - micelárne vreckovky 3 v 1 - odstraňujú make up, čistia a upokojujú pleť.

Vďaka jemnej tkanine obohatenej o hodvábne vlákna a micelárnu vodu sú vreckovky prispôsobené špeciálne na odličovanie citlivej pleti. Jediným ťahom zachytia nečistoty, sébum a make up bez trenia, pre okamžitý pocit sviežosti a pohodlia. V balení nájdete 25 vreckoviek.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Micelárne obrúsky sú určené pre citlivú pleť a na pultoch ich nájdeme v ružovom balení, ktoré je typické pre akékoľvek vlhčené obrúsky. Po vybratí obrúsku vám odporúčam balenie ihneď zavrieť, aby ste predišli vysychaniu ďalších obrúskov. Obrúsky som si zvykla otáčať smerom nadol, aby som lepšie zaistila zatvorenie balenia a zároveň tak zamedzím prístupu neželaného vzduchu, ktorý by mi zbytočne vreckovky vysúšal. :)

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

V balení sa nachádza 25 vreckoviek, ktoré sú nasiaknuté micelárnou vodou. Ich rozmer odhadujem cca na 20 x 15 cm. :) Čo sa týka vreckoviek, tie sú z kvalitného a pevného materiálu, krásne držia tvar a netrhajú sa. Sú dostatočne napustené micelárnou zmesou, niekedy by som povedala, že na môj vkus až priveľmi. Sem - tam ma prekvapila aj penivosť, ktorá sa objavila pripoužívaní micelárnych vreckoviek.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Micelárne vreckovky 3 v 1 sa mi osvedčili nielen pri odličovaní, ale napríklad aj pri odstraňovaní pleťovej masky či pri obyčajnom osviežení pleti počas horúceho letného dňa. Sú naozaj veľmi využiteľné, a tým aj praktické. Sú vhodné aj na cesty, kedy nemusíte so sebou niesť micelárku a vatové tampóniky. Postačí vám jedno balenie, ktoré vám zaručí dokonalý komfort.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Veľmi sa mi osvedčili práve počas letných dní, kedy človek naozaj potrebuje často osviežiť pleť, zbaviť ju nečistôt, mastnoty či potu. Dokonale si poradili aj s vodeodolným make-upom, takmer jedným ťahom zmažú rôzne druhy líčidiel. Pleť potom stačí už len dočistiť. Obrúsky sú veľmi jemné k citlivej pleti, sú jemne parfumované, vhodné aj pre citlivú oblasť očí.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Erika Špacírová 03.09.15 13:52

karma
93.00

super sú veru, ja som s nimi spokojná

  • 0
Odpovedať

Erika Podskubová 03.09.15 17:08

EP
karma
104.00

mala som možnosť vyskúšať na leto sú super

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.15 10:13

MR
karma
-1.00

toto ma veľmi zaujalo... rada by som si to zakúpila :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Lešňovská 21.09.15 11:07

ML
karma
-1.00

výborné obrúsky. ja som s nimi spokojná

  • 0
Odpovedať

Ivana Čekanová 07.10.15 15:55

karma
-1.00

wau :) asi skúsim :)

  • 0
Odpovedať

Zuzana Behancová 07.12.15 14:24

ZB
karma
-1.00

Tieto obrusky som uz mala, su super naozaj.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní