TEST: Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska

TEST: Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska
  • 14.10.2013
  • Lenka Brindáková

Nejedna z nás si potrpí na peknej pleti, ktorá vyzerá zdravo a hlavne mlado! Viete ako si udržíte pružnosť a jemnosť pleti?

Chcem vás pozvať do sveta sibírskej prírody a čistej i efektívnej kozmetiky. Zoznámte sa s produktom značky Natura Siberica, vďaka ktorému zostane vaša pleť ešte dlho krásna a mladá.

Predstavujem vám skvelého pomocníka - extra spevňujúcu nočnú masku na tvár značky Natura Siberica:

 

Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska

  

Prečo je táto pleťová maska vhodná na nočné používanie?

Extra spevňujúca nočná pleťová maska bola vyvinutá spoločnosťou Natura Siberica na regeneráciu pokožky práve počas spánku. Preto je vhodné používať ju tesne pred tým, ako si idete večer ľahnúť. Hlavnou prísadou, vďaka ktorej je maska tak spevňujúca a účinná je olej z borovice sibírskej. Zloženie masky prispieva k aktívnej regenerácii buniek, čím je spomalený celý proces vädnutia pokožky a vy sa môžete tešiť zo sviežej a mlado vyzerajúcej pleti.

 

Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska

  

Táto extra spevňujúca nočná pleťová maska obsahuje 99% výživných prírodných látok, vďaka ktorým je tak účinná. Jedná sa o nasledujúce prírodné zložky:

  • Rakytník rešetliakový - ktorý je plný beta-karoténu a vitamínu E hĺbkovo hydratuje, tonizuje a regeneruje štruktúru pokožky, dodáva jej jemnosť a pružnosť.

   

  • Dutohlávka snežná - je unikátna sibírska rastlina, ktorá vďaka vysokému obsahu kyseliny oleínovej podporuje obnovenie tonusu pokožky, dodáva jej živiny a vracia prirodzenú krásu.

   

  • Organický výťažok z ovsa - ktorý chráni pokožku pred škodlivým pôsobením prostredia, podporuje dýchanie buniek a vracia zdravú farbu pleti.

  

  • Organický výťažok zo šípovej sibírskej ruže - ktorá je bohatá na vitamíny. Aktivuje látkovú výmenu, zvyšuje imunitu buniek a chráni pokožku pred dehydratáciou.

  

Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska

  

Viete, ako sa táto extra spveňujúca pleťová maska značky Natura Siberica správne používa ?

Jej používanie je iné, podľa mňa pohodlnejšie, ako som zvyknutá pri ostatných pleťových maskách. Ostatné masky, s ktorými som sa stretla sa na pleť nanášajú v hrubšej vrstve, nechajú sa na pleti pôsobiť niekoľko minúť a potom sa jednoducho odstránia opláchnutím, alebo zotretím masky z pleti. Stretla som sa už aj s takými maskami, ktoré boli vyrobené z látkových, papierových alebo gázových materiálov. Tieto sa na pleť len položili, taktiež nechali pôsobiť niekoľko minút a na záver sa z pleti zložili.

Extra spevňujúca pleťová maska od Natura Siberica sa používa trochu inak. Pre mňa je tento spôsob používania veľmi pohodlný a vyhovuje mi. Spôsob akým sa aplikuje na pleť je rovnaký ako pri klasických krémových maskách - to znamená, že si na čistú pleť nanesiete tenkú vrstvu pleťovej masky tesne pred spaním. Túto vrstvu následne rovnomerne rozotriete po celej pleti.

A čo je iné ako pri bežných pleťových maskách ?

Iné na tejto pleťovej maske je to, že nevyžaduje oplachovanie, čiže si ju na pleti nechávate pôsobiť celú noc. Ráno keď sa zobudíte bude vaša pleť čerstvá a spevnená, vďaka čomu budete vyzerať mladšie :)

 

Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska

  

Ja osobne vám túto masku určite odporúčam. U mňa dosiahla nesmiernu spokojnosť. Používam ju každý (niekedy každý druhý večer) vždy pred spaním. Má veľmi príjemnú jemnučkú vôňu, ktorá nedráždi.

Keď sa ráno zobudím, mám peknú a sviežu pleť pripravenú na začatie príjemného dňa. Určite sa cítim príjemnejšie a lepšie, keď moja pleť už od začiatku dňa vyzerá super, sviežo, mlado a neunavene. Navyše cítim, že mám pleť perfektne hydratovanú, takže nedochádza k vysušeniu. Na noc už nepoužívam žiadne hydratačné krémy, stačí mi táto úžasná spevňujúca nočná maska od Natura Siberica.

Určite odporúčam !

Natura Siberica - Spevňujúca nočná maska

www.Siberica.KAMzaKRASOU.sk

Objem: 75 ml
Bežná cena: 7,90 €

Naša cena: 5,90 €

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.

Zdroj foto: www.siberica.kamzakrasou.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní