TEST: Novinka IDEALIA LIFE SERUM od VICHY

TEST: Novinka IDEALIA LIFE SERUM od VICHY
  • 18.09.2013
  • Danka Šindléryová

 

 

Každá z nás chce žiť naplno. Nezdravé každodenné návyky a nevyvážený životný štýl však negatívne ovplyvňujú kvalitu našej pleti.

 

Na to, aby aj pleť takto skúšaná životom mohla dosiahnuť svoj ideál, je určená novinka Idealia Life Serum od Vichy.

 

 

Toto sérum je jednoducho ideálne pre nás všetky. Podľa Vichy sérum obnovuje kvalitu pleti, aj pleti vystavenej negatívnym vplyvom okolitého prostredia a zasiahnutej zlými životnými návykmi ako sú: únava, stres, slnečné žiarenie, fajčenie, nevyvážená strava.

 

 Novinka IDEALIA LIFE SERUM od VICHY

 

Aké je tajomstvo expertízy vedcov z Laboratórií Vichy?


Sérum vo svojom zložení obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok [LR2412+LHA], ktorá pôsobí na všetky ukazovatele kvality pleti a bojuje proti známkam starnutia. Derivát kyseliny jazmínovej s názvom LR2412, je anti-ageingovou molekulou inšpirovanou prírodným procesom obnovy jazmínu - ten reaguje na podráždenie vylučovaním tejto obnovujúcej kyseliny. LR2412 urýchľuje obnovu epidermis a zlepšuje schopnosť kože chrániť sa.

 

Vôbec prvýkrát je látka LR2412 spojená s LHA, derivátom kyseliny salicylovej, ktorá stimuluje bunkovú obnovu pleti.

 

Zároveň tiež na povrchu pleti zmierňuje nedostatky spôsobené pigmentáciou a to vďaka cielenému exfoliačnému efektu. Zlepšením kvality pleti za pomoci séra sa zvyšuje odraz svetla. Pleť je rozžiarená a pôsobí zdravo. Spojenie aktívnych látok LR2412+LHA, pôsobí na všetky ukazovatele kvality pleti. Zlepšuje reliéf pleti. Ovplyvňuje farbu a jas pleti, má tiež vplyv na pružnosť pleti.

 

 Novinka IDEALIA LIFE SERUM od VICHY

 

Toto Vichy Sérum má luxusné sklené balenie. Veľmi sa mi páči jeho šesťuholníkový dizajn, tieňovaný ružovou farbou, ako je aj charakterizovaný celý rad kozmetiky Idéalia.

Má praktickú pumpičku, s ktorou si vždy aplikujete presné množstvo séra.

 

Novinka IDEALIA LIFE SERUM od VICHY


Po prvom nanesení na pokožku ma ovanula sladká vôňa. Parfumácia nie je príliš silná – naopak je veľmi jemná. Sérum má ľahkú krémovú textúru bielej farby, avšak jeho odlesk je ladený do jemnej ružovej perleťovej farby.  Sérum má nemastné zloženie - toto ja veľmi oceňujem, lebo sama mám pleť mastnejšiu.

 

Novinka IDEALIA LIFE SERUM od VICHY

 

Ak sérum budete používať ráno, môžem potvrdiť že tvorí výborný podklad pod make-up. Ja som však sérum používala hlavne ako večernú starostlivosť o pleť, vtedy totižto si pleť dokáže "zobrať" viacej účinných látok. Na pokrytie celej tváre mi stačili necelé dva stisnutia pumpičkou.  Na fotke môžete vidieť koľko séra sa nadávkuje  po jednom stlačení. Po pravidelnom používaní sa mi ráno pleť zdá omnoho jasnejšia, než pri používaní nejakého iného krému. Pleť vyzerá sviežo, je plne hydratovaná a na dotyk je zamatovo hebká.

 

 

Novinka IDEALIA LIFE SERUM od VICHY

 

Cena: 30 ml - cca 32,99Eur 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Blažena Sádovská 19.09.13 15:25

BS
karma
100.00

Unikátny výrobok...

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 24.01.14 19:18

DS
karma
-1.00

Vichy je pomerne drahá značka ale kvalitná. ja od nich používam krém.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní