TEST: Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

TEST: Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM
  • 19.09.2013
  • Lenka Brindáková

Dnes tu máme ďalší testík na úžasný produkt od Vichy, tentokrát ho pre vás testovala redaktorka Lienka ;)

Naša pleť je dennodenne skúšaná a vystavovaná negatívnym vplyvom okolia, ktoré na ňu pôsobia nepriaznivo. Vichy vyvinulo prvé sérum pre pleť skúšanú životom.

IDÉALIA LIFE SERUM od Vichy je malý ružový zázrak, vhodný pre všetky vekové kategórie a taktiež aj všetky typy pleti, vrátane citlivej. 

Myslím, že si s ním prídu na svoje hlavne ženy, ktorým záleží na tom, aby bolo o ich pleť dokonale postarané. Veď si úprimne povedzme, ktorá z nás by nechcela mať krásnu, dokonalú a žiarivú pleť. Áno, môžeme ju takú mať, stačí sa o ňu len správne postarať!

  

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

Pokožka každej z nás je dennodenne vystavovaná negatívnym vplyvom, ktoré jej dosť škodia. Medzi tieto negatívne vplyvy by sme mohli zaradiť škodlivé lúče slnečného žiarenia, ktoré dopadajú na našu pleť a to sa môže odraziť na jej farbe alebo kontraste. Taktiež sa denne stretávame so stresom, ktorý nás sprevádza či už doma, v škole alebo v práci. Myslím si, že práve stres je najnegatívnejší faktor, ktorý po sebe zanecháva stopy aj na našej pokožke vo forme vrások a výraze pleti, ktorý stráca na sviežosti a jasnosti.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

V našom okolí je ešte mnoho negatívnych vplyvov, ako napríklad nevyvážená strava, znečistené ovzdušie, rozšírené póry, a tak ďalej... Je ich veľmi veľa. Avšak Vichy vyvinulo IDÉALIA LIFE SERUM, vďaka ktorému by mala naša pleť zvládnuť všetky tieto negatívnosti a dokonca by pleť mala ostať krásna, svieža a upokojená.

Je tomu naozaj tak? Zvládne Vichy IDÉALIA LIFE SERUM naozaj ochrániť pleť pred všetkými negatívnosťami, čo som vyššie vymenovala? Tento produkt som otestovala na vlastnej pleti a teraz sa s vami podelím o moje zistenia a skúsenosti so sérom.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

V prvom rade by som vám chcela pár slovami viac priblížiť toto Vichy IDÉALIA LIFE SERUM. Takže, ako som už v úvode spomenula, sérum je určené pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Neobsahuje žiadne škodlivé látky ani parabény, ktoré pleť zbytočne zaťažujú a tým jej zabraňujú voľne dýchať. Nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Keďže sa jedná o hypoalergénny produkt, je vhodný aj pre tie z vás, ktoré majú citlivú pleť. Vďaka termálnej vode z Vichy o ktorú je sérum obohatené, má upokojujúce a regenerujúce účinky.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

Vichy Idealia life serum a pár odborných slov o ňom:

Sérum obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok [LR2412+LHA], ktorá pôsobí na všetky ukazovatele kvality pleti a bojuje proti známkam starnutia.

Derivát kyseliny jazmínovej s názvom LR2412, je anti-ageingovou molekulou, ktorá je inšpirovaná prírodným procesom obnovy jazmínu a ten reaguje na podráždenie procesom vylučovania tejto obnovujúcej kyseliny. Práve vďaka tomuto derivátu kyseliny jazmínovej LR2412 má koža lepšiu schopnosť chrániť sa pred škodlivými vplyvmi. V tomto sére bola úplne po prvýkrát látka LR2412 spojená s LHA (derivátom kyseliny salicylovej) ktorá stimuluje bunkovú obnovu pleti.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

Balenie Vichy IDÉALIA LIFE SERUM :

Sérum od Vichy ma ešte pred jeho prvým použitím zaujalo zaujímavou škatuľkou v ktorej je zabalené. Pri pohľade naň ma pohľad zlákal na neustále sa meniace perleťovo-dúhové farby. Na fotkách si môžete všimnúť, ako sa mi podarilo tento farebný efekt škatuľky zachytiť.

Vo vnútri tejto zaujímavej škatuľky, ktorá mi pripomínala farebnú ilúziu, sa nachádza luxusná sklenená fľaštička, ktorá má ružový nádych. Táto ružová farba vytvára na fľaštičke krásny ombré efekt, je vytieňovaná zhora tmavou ružovou, smerom nadol k svetlejšej ružovej farbe.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

Ako môžete vidieť na fotkách a čo najdetailnejšie na tejto vyššie, fľaštička je navrchu ukončená dávkovačom – striebornou pumpičkou, ktorej som vďačná za ľahké a presné nanášanie potrebného množstva séra. Na krémoch a kozmetických produktoch zbožňujem dávkovanie pomocou pumpičky. Zdá sa mi to úplne jednoduchšie a mám na každom produkte presne odmerané, koľkokrát mi stačí stisnúť dávkovač, aby som si aplikovala dostatočné potrebné množstvo.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

  

Konzistencia séra Vichy IDÉALIA LIFE SERUM :

Čo sa týka konzistencie séra, prirovnala by som ju k pleťovým gélom alebo séram pod make-up. Nie je hutná, je taká povedala by som redšia. Má ultraľahkú textúru, ktorá mi pleť okamžite po nanesení rozjasnila. Farba tohto séra je taká ako škatuľka – má farebný perleťový nádych a táto farba sa pri rôznych uhloch pohľadu mení. Na fotke nižšie môžete vidieť sérum po nanesení a po rozotretí, avšak perleťovú farbu séra sa mi foťákom zachytiť nepodarilo.

  

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

Moje testovanie Vichy IDÉALIA LIFE SÉRA :

Prvýkrát som toto sérum použila ráno a úprimne môžem povedať, že som sa počas dňa cítila veľmi príjemne, dokonca až luxusne. V daný deň som nepoužila žiadne iné pleťové krémy, ani make-up a púder. Na pleti som mala len Vichy sérum.

Počas testovania Vichy IDEALIA LIFE SÉRA som sa pohybovala po rôznych miestach, ktoré pleti škodia a pôsobia na ňu nepriaznivo. Pleť som mala denne vystavovanú škodlivým účinkom slnečného žiarenia, v práci som sa nevyhla stresovým situáciám, pohybovala som sa po dosť prašnom a znečistenom mestskom vzduchu plnom škodlivín, dosť často som sa pleti dotýkala (mnohokrát s neumytými rukami)... Toto všetko a ešte mnoho viac sa na moju pleť denne podpisuje a je to na nej vidieť. Vichy sérum som začala používať za účelom, aby som moju pleť pred týmito všetkými negatívami ochránila.

  

 Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

  

Od kedy som začala používať Vichy sérum, prestala som na pleti badať viditeľnosť nepriaznivých vplyvov a pleť mi začína krásne žiariť, aj keď sa po celom dni cítim unavená. Navyše som chránená pred nepriazňou okolia a z toho som neskutočne nadšená!

Občas som mala problém aj s rozšírenými pórmi, ktoré som mala rozšírené zrejme z dôvodu, že sa dosť často zdržiavam v prašnom prostredí. Všimla som si, že po pravidelnom chránení mojej pleti týmto Vichy sérom, nemám už viac žiadne "pórové" problémy, už ich nemám rozšírené. Veľa sa toho zlepšilo, najviac asi to, že mám stále svieži a zdravý výraz pleti.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

Ako Vichy IDEALIA LIFE SERUM používam?

Používam ho vždy po rannom vyčistení pleti od prachu a nečistôt, ktoré sa na nej zachytili počas noci. Ani by ste neverili, koľko nečistôt sa na vašu pleť nanesie počas toho, ako spíte. Či už prach z vankúša alebo paplóna...

Sérum používam vždy ráno, občas si ho nanesiem aj večer. Avšak denne si ho na pleť nanášam ráno a to z dôvodu, že keď má byť pleť chránená pred negatívnymi vplyvmi, ktoré na ňu denne číhajú, tak si chcem pleť pred nimi chrániť, použijem ho počas dňa, čiže v mojom prípade ráno pred odchodom do práce.

Vichy IDÉALIA LIFE SÉRUM si nanášam na vyčistenú pleť každé ráno. Stačí naozaj malé množstvo, aby som ním ochránila celú moju pleť. Ja si dávkovaciu pumpičku stisnem dvakrát a to mi úplne stačí. Okamžite po nanesení séra cítim, aká je moja pleť zjemnená, hydratovaná a chránená :-)

Vyskúšala som ho použiť aj ako podklad pod make-up a môžem povedať, že aj pri takomto používaní je naozaj super. Make-up sa naň nanáša príjemne a ľahko.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM
 
Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

  

Na záver by som chcela povedať len toľko, že Vichy IDÉALIA LIFE SÉRUM nie je len taký obyčajný krém ! Je to malý ružový zázrak ! Aj ja a taktiež aj moja pleť sme s ním veľmi spokojné. Úplne si ma tento produkt získal a som rada, že som vôbec niečo také ideálne pre moju negatívne namáhanú pleť mohla vyskúšať. Dávam tomuto produktu plný počet bodov. Zaľúbila som sa do neho už pri prvom pohľade na luxusnú ružovú fľaštičku a druhýkrát po jeho použití.

Vichy je podľa mňa veľmi kvalitná kozmetika, ktorá si kvôli luxusným a účinným produktom zaslúži vyššiu investíciu. Toto Vichy IDÉALIA LIFE SÉRUM si môžete zakúpiť v sieti drogérií a predajní, ktoré predávajú Vichy produkty.

Novinka od VICHY: IDÉALIA LIFE SERUM

  

Dúfam, že som vás týmto dlhším testíkom (oproti tým, na ktoré ste zvyknuté) neunavila, práve naopak zaujala a dočítali ste sa až k jeho záveru. Myslím si, že tento produkt si zaslúži viac fotiek a slov, aj keď bo som o ňom dokázala rozprávať aj ďalej, už som napísala všetko podstatné.

Verím, že vás zaujal, ak áno, poteším sa, keď pod článkom zanecháte komentár, aký máte z tohto produktu dojem? Vyskúšali ste ho už niekedy? Ak nie, chceli by ste? Máte skúsenosti so značkou Vichy? Ja som vyskúšala už viac produktov a vzoriek značky Vichy a zatiaľ ma žiaden nesklamal. Som spokojná !

Odporúčaná cena je cca 32,50 €

Zdroj foto: www.vichy.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Blažena Sádovská 19.09.13 15:18

BS
karma
100.00

Super výrobok, hneď by som ho vyskúšala:))

  • 0
Odpovedať

Denisa Ivančinová 07.10.13 10:43

DI
karma
-1.00

Vzorku tohto výrobku som našla v časopise a zo srandy ho vyskýšala, čo bežne nerobievam. Viem že Vichy je drahšia značka, tak som bola zvedavá či aj funguje to, čo reklama sľubuje. Výsledkom som očarená! Vzorkou som sa natierala 3 dni a u mňa zafungovala na prvý šup. Pokožka bola akoby potretá ochranným filmom, stále hydratovaná...a tá vôňa:) jednoznačne do tohto séra zainvestujem.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.09.14 16:38

MR
karma
-1.00

wau krásna recenzia... wau wau wau :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní