TEST: Pleťová maska Pearl Elixir od Dermacol-u

TEST: Pleťová maska Pearl Elixir od Dermacol-u

Pleťové masky sú aj v zimnom období pre našu pleť žiaduce. Pleť potrebuje regeneráciu a výživu nielen prostredníctvom pleťových krémov. Dnes vám jednu pleťovú masku predstavím, a to rovno z dielne značky Dermacol–pleťová maska Pearl Elixir Mask.

Musím sa priznať, že značku Dermacol mám rada a so všetkými doterajšími testovanými výrobkami som bola nadmieru spokojná. Bohužiaľ, v dnešnom testovaní som mala možnosť otestovať výrobok, ktorý mi naozaj absolútne nesadol. Napriek tomu vás však už v úvode nechcem strašiť, na každého účinky masky pôsobia predsa inak a každému môže vyhovovať iný výrobok. 

pearl-elixir-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Poďme ale pekne od začiatku. Pre testovacie účely mi bolo poskytnuté dvojbalenie vyhladzujúcej pleťovej masky Pearl Elixir Mask od Dermacol-u. Ide o balenie 2x8 gramov.

Okrem tejto pleťovej masky ponúka Dermacol aj nasledovné masky v rovnakom dvojbalení:

  • Botocell mask – Liftingová maska
  • Saphir Elixir mask – Vyživujúca maska
  • Acneclear mask – Adstringentná maska
  • Gold Elixir mask – Omladzujúca maska
dermacol-pearl-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo o maske hovorí výrobca?

Vyhladzujúca pleťová maska obsahujúca cenný perlový extrakt a koenzým Q10, poskytuje ochranu proti prvým vráskam. Navyše redukuje jemné vrásky a pleť rozjasňuje. Pre všetky typy pleti.

dermacol-mask-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako masku vidím ja?

Pleťová maska má naozaj pekné balenie. Ružové, šuchotavé, skrátka balenie, ktoré zaujme asi každú z nás. Oceňujem i to, že je to dvojbalenie, a teda po použití nemusíte hneď zháňať ďalšie balenie. Na Dermacol-e sa mi páči i to, že vzadu je na balení pekne popísané, aké účinky má daný výrobok, ako ho treba používať a tak ďalej. Nie na každej kozmetike to totiž nájdete. 

maska-dermacol-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Použitie: Masku je potrebné naniesť v hrubšej vrstve na pleť. Konzistencia jemno ružovej masky je podľa mňa dosť riedka a kĺzavá, a preto pre mňa nanášanie nebolo najľahšie. No zvládla som to. Masky je v jednom balení dosť, a preto i keď si nanesiete aj hrubšiu vrstvu, jedno balenie vám vyjde na dve použitia.

Účinky: Masku necháme na pleti pôsobiť 15 až 20 minút. A tu nastal pre mňa problém. Masku som na pleti nemala ani dve minúty, keď ma pleť začala neuveriteľne štípať. Naozaj to nebolo príjemné. Moja pleť sa jednoducho s výrobkom absolútne nezhodla. Bola som nútená masku okamžite zmyť. Účinky preto nemôžem plnohodnotne posúdiť.

Každý má však iný typ pleti, a preto na inú môže zareagovať oveľa lepšie ako na moju pleť. Vyživujúcu pleťovú masku Pearl Elixir od Dermacol-u kúpite za odporúčanú cenu 1,66 €.

Otázka pre vás:

Používate pleťové masky? Stalo sa vám, že vám pleťová maska jednoducho ,,nesadla"?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Dominika Sedliaková 07.02.14 13:54

DS
karma
-1.00

Ja mám rada pleťové masky :))
Tuto určite vyskúšam!

  • 0
Odpovedať

Juliana Lukačovičová 10.02.14 20:57

JL
karma
-1.00

dnes som si práve jednu od nich objednala tak sa teším ako ju vyskúšam :)

  • 0
Odpovedať

Andrejka Smutňáková 13.02.14 08:34

AS
karma
100.00

Tiež začínam objavovať kvality značky Dermacol, túto som ešte nemala, ale Botocell mask – Liftingová maska je celkom dobrá, len by mohla mať dlhší účinok.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 15.09.14 12:20

MR
karma
-1.00

ja využívam masky od balei a som s nimi maximálne spokojná- uprednostňujem med & mlieko

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní