TEST: SHISEIDO Bio-performance obnovujúci krém

TEST: SHISEIDO Bio-performance obnovujúci krém
  • 30.05.2014
  • Petronela Kotlárová

Tentokrát som netestovala ja, no produkt poputoval mojej mame nakoľko je určený pre zrelšiu pleť ako mám ja. Pár slov si povieme o luxusnom kréme na tvár, ktorý si môžete zakúpiť napríklad v Marionnaud parfumériách.
Na testovanie som dostala 7ml balenie, čiže to tentokrát nebude objektívna recenzia, skôr len nejaké tie prvotné pocity z krému. Mamina totiž obľubuje hrubšie vrstvy krémov, takže toto malé balenie jej nevystačilo ani na dva týždne.

bio-performance-shiseido

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Krém som nazvala luxusným hlavne pre to, aké ma úžasné balenie. Hneď ako som ho vytiahla zo škatuľky, zaujala ma kombinácia ružovej so zlatou. Presne takto si predstavujem luxusne vyzerajúci krém :)) Navyše to malinké 7ml balenie je neuveriteľne chutné!

shiseido-bio-performance-krem

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

"So zvyšujúcim sa vekom sa znižuje funkcia základných kmeňových buniek a pleť tak stráca svoj mladistvý vzhľad. Exkluzívny Bi-Renewal komplex* od Shiseido prispieva k optimalizácii výkonnosti základných kmeňových buniek – výsledok: 3-násobný liftingový efekt pre vašu pleť - pružná, spevnená a vyhladená."

DOKÁZANÉ VÝSLEDKY**

Po 1 týždni: pleť vyzerá pružná, spevnená a vyhladená.
Po 1 mesiaci: vrásky sú viditeľne redukované.
*testované in vitro
**testované na 208 ženách, vlastné hodnotenie

shiseido-marionnaud

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Krém používala ráno aj večer. Nie všetky jej však sadnú hlavne preto, že po niektorých, ak si nanesie make-up, zvykne sa jej tak zhrudkovať, alebo ako by som to nazvala. Pri tomto kréme však tento problém nenastal, a tak hneď po nanesení bola spokojná. Ťažko však hodnotiť niečo, čo používate tak málo... Keďže krémy používa pravidelne, ja osobne som žiadny rozdiel pred začatím a po skončení používania nezahliadla, avšak myslím, že keby má plné balenie, určite by sa nejaký ten výsledok dostavil.

shiseido-krem-na-tvar

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Samotné používanie si však pochvaľovala a nemala k nemu ani najmenšie výhrady. Textúra je veľmi ľahká a jemná, takže nijako nezaťažil pleť, a celkom rýchlo sa aj vpíjal. A taktiež krásne vonia :)
Celkom s istotou Vám však viem napísať, že plné balenie si nezakúpime nakoľko 50ml stojí 113€, a 75ml 130€. Vám ostatným, ktoré ale do kvalitných krémov rady a pravidelne investujú, ho, i keď len z tohto krátkodobého testovania, môžem odporúčať, pretože si myslím, že za tú cenu by nemal sklamať požiadavky žiadnej dámy! :)

shiseido-bio-performance-krem-na-tvar

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

KOĽKO MAXIMÁLNE INVESTUJETE DO KRÉMU NA TVÁR?

Odpovedalo 56 ľudí  

10€
5%
20€
7%
30€
4%
40€
7%
50€
7%
investujem aj viac ako 50€
70%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Dominika Sedliaková 30.06.14 13:47

DS
karma
-1.00

Podľa mňa je to prehnaná cena ;)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 01.08.14 08:16

MR
karma
-1.00

to je už naozaj luxusná kozmetika.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní