TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou

TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou

Aj vy už ste stihli nejaký ten pobyt na slniečku, čo na vás zanechalo stopy opálenia? Prirodzene opálená pokožka je naozaj najkrajšia, a to aj preto, že jej už veľa skrášľovania naozaj netreba. Často stačí v lete len „doladiť“ tón pleti, aplikovať malé množstvo riasenky a naniesť jemné líčka a dokonalé líčenie je na svete. Práve tu na scénu nastupujú rôzne krémy sľubujúce zjednotenie tónu pleti. Tieto produkty sa zväčša vyznačujú svojou ľahkou textúrou, ktorú na pleti takmer necítite, a, samozrejme, nižšou krycou schopnosťou.

Rozjasňujúci krém GG od GERnétic, ktorý som podrobila testu, je presne takýmto produktom — sľubuje ľahkú letnú konzistenciu, rozjasňujúci a zároveň bronzujúci efekt a zjednotenie tónu pleti. Poďte sa pozrieť, ako Créme GG hodnotím ja.

Oficiálny popis produktu

Predstavujeme vám dokonalý tónovací krém, ktorý si zamilujete hneď po prvom použití. Crème GG od GERnétic stiera hranice medzi starostlivosťou o pleť a líčením. Je výsledkom intenzívnych štúdií expertov laboratórií GERnétic.

Krém 6 v 1:

  • pôsobí bezprostredne po aplikácii, pleť okamžite zjednotí a vyvažuje;
  • obsahuje mikrokapsule, ktoré pri rozotrení krému uvoľnia na pokožku farebné mikropigmenty a rozjasňujúce látky, vďaka čomu dochádza k optickej korekcii vzhľadu pleti;
  • účinné výťažky zabraňujú únave pokožky;
  • stimulátory bunkového rastu podporujú správne fyziologické funkcie;
  • UV faktor ochraňuje pokožku pred slnečnými lúčmi;
  • zmatňujúce guličky bez silikónu doladia celkový efekt — pleť tak na dotyk pôsobí hodvábnym dojmom.

Odporúčané použitie: Krém sa používa na záver rannej starostlivosti o pleť alebo ako podklad pod mejkap. Naneste ľahkým vtieraním rovnomerne na tvár, krk, prípadne i dekolt. Počas dňa opakujte aplikáciu podľa potreby.

Bude sa ti páčiť: Revolučná novinka od GERnétic: Hormoceutický rad Vital Transfer

rozjasňujúci krém od GERnétic

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Test Créme GG od GERnétic

Tónovací krém od GERnétic sa mi do rúk dostal práve včas — v lete, kedy som po takomto produkte pokukovala v drogérii. Moja pleť je už mierne opálená, aj keď si ju poctivo chránim krémom s SPF 50, ktorý tiež momentálne testujem, a už jednoducho mejkap na bežné denné nosenie nepotrebujem. Čo však potrebuje, je zjednotenie, pretože sa na nej sem-tam nájde začervenanie a nejaká tá vyrážka. Tónovací krém potrebujem aj preto, že si na tvár nanášam bronzer a lícenku, a to nejaký zjednotený podklad určite znesie.

Poďme teda na samotné hodnotenie produktu, pričom začnem (tradične) obalom, ktorý je veľmi jednoduchý a vkusný, tak ako pri všetkých produktoch tejto luxusnej kozmetickej značky. Ide o perleťovú plastovú tubičku so zavinovacím vrchnákom zlatej farby. Na tube je zlatým písmom názov produktu, značka a popis vo francúzštine a angličtine, ktorý hovorí: „Zdokonaľujúca a rozjasňujúca starostlivosť o pleť 6 v 1”. Tubička obsahuje 30 ml produktu a krémik si z nej jednoducho vytláčate. Balenie je teda podľa mňa praktické, pekné a dokonca vhodné aj na cesty, čo sa v lete rozhodne zíde.

test GERnétic

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Ako ste sa mohli dočítať v oficiálnom popise, tónovací krémik GG od GERnétic sľubuje až 6 (podľa mňa skvelých vlastností) v jednej jedinej tubičke, preto som bola naozaj zvedavá, koľko z nich naozaj prinesie mne a mojej pleti. Keď som si krém po prvý raz vytlačila na ruku, bola som prekvapená, že mi na ruku vyšiel krém béžovej až mierne šedastej farby s viditeľnými čiastočkami podobnými pílingovým, ktoré však pri rozotieraní tak tvrdo ako píling necítiť. To budú zrejme tie mikrokapsule, vďaka ktorým bude pokožka v konečnom dôsledku zafarbená. Farba sa začne naozaj uvoľňovať, a to až pri samotnom rozotieraní krému po pokožke.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o bronzujúcu farbu, ktorá je skôr do oranžova. Aj mňa prvý pohľad na farbu krému zaskočil. Bála som sa, že bude na mojej pokožke pôsobiť naozaj oranžovo, čo sa mi prirodzene nepáči. Krém ma však milo prekvapil ako textúrou, tak aj farbou, ktorá sa dokonale prispôsobila mojej pleti. Postupne som krém dokázala rozotrieť úplne dostratena, pričom na pokožke zanechal príjemný, nenásilný efekt. Povedala by som, že pleť bola po použití ľahko zjednotená a mierne prejasnená, čo považujem za plus.

luxusné značky kozmetiky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Krém som ďalej testovala aj pod mejkap ako podkladovú bázu. Keďže má veľmi ľahké krytie, takmer až žiadne, na tento účel by som GG krém od GERnétic odporúčala oveľa viac. S mojím mejkapom dobre pracoval a pripravil mu dobrý základ na to, aby vydržal celý deň. Mám pocit, že tento krém aj moju pokožku zhydratoval a naozaj po nanesení pôsobil veľmi jemne. Jediné, čo by som troška zmiernila, je parfumácia produktu, ktorá je na môj vkus troška silnejšia. Krém však vonia pekne, takže je to len vec osobnej preferencie — čo sa zdá mne prisilné, môže byť pre niekoho akurát.

Inšpiruj sa: Beauty poradňa GERnétic: Na čo je dobrá masáž očného okolia?

kozmetika GERnétic

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Záverečné zhodnotenie

Rozjasňujúci a tónovací krém Créme GG z dielne GERnétic hodnotím naozaj pozitívne. Dodal všetko, čo sľuboval — ihneď zjednotil tón mojej pleti, rozjasnil ju, oživil a pokožka po jeho nanesení pôsobila na dotyk veľmi jemne. Čo neviem overiť, je „podpora správnych fyziologických funkcií” a „UV faktor”, ktorý síce v oficiálnom popise figuruje, no nie je spomenutý na obale, čo hodnotím ako jediné mínus. Privítala by som, keby bola výška UV faktoru uvedená priamo na tubičke krému. Inak som s krémom spokojná a momentálne je mojou „go to” podkladovou bázou pod mejkap.

Všetky produkty GERnétic nájdete na www.gernetic.cz.

- Galéria
1 z 7
TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Rozjasňujúci krém GG od GERnétic s optickou korekciou - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 14.07.19 21:35

JK
karma
100.00

Túto kozmetiku nepoznám

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní