VIDEOTEST + SÚŤAŽ: Objav luxusné ošetrenie Secrets de Sothys®

VIDEOTEST + SÚŤAŽ: Objav luxusné ošetrenie Secrets de Sothys®

Túžba po kráse, ženskosti a jedinečnosti. O tom sníva snáď každá jedna z nás. A mne sa jeden taký sen splnil. Výnimočné prepojenie zmyselných a jedinečných textúr s neuveriteľne rafinovanými a nadčasovými vôňami, prináša nezabudnuteľný senzorický zážitok v priestoroch luxusného inštitútu Sothys.

Práve Sothys je jedným z najväčších majstrov v profesionálnych procedúrach za posledných 70 rokov. Zameriava svoje know-how na neodolateľné textúry, vďaka čomu je každá aplikácia produktu skutočne unikátna a nezabudnuteľná skúsenosť, spojená s krásou a oddychom. A okrem mňa si, samozrejme, takýto oddych môžete dopriať aj vy. Dokonca aj tak, že sa zapojíte do súťaže, ktorá na vás čaká vo videu z ošetrenia. A hoci sú tieto novinky označované ako "Tajomstvo Sothys", my si ho určite nenecháme len pre seba.

Odporúčame: TEST: Esenciálne ampulky Sothys Paris, ktoré musíš vyskúšať!

novinky Sothys

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Pri príležitosti 70. výročia Sothys vyzdvihuje ten najcennejší kvet, Sothys ružu, špeciálne vytvorenú na počesť svojho zakladateľa, pána Bernarda Masa. Zároveň sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný krém, La Creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo v kabíne.

Pokročilý výskum čerpal zo srdca prírody a špičkových vedeckých poznatkov, aby odhalil to najlepšie z vedy a mohol všetkým ženám ponúknuť jedinečný zážitok, v podobe luxusného ošetrenia a domácej starostlivosti. Excellence ritual Secrets de Sothys® elegantne a štýlovo kombinuje účinné látky pre unikátne ošetrenie, ktoré prináša nezabudnuteľný zážitok a účinok.

Pozri aj: Robíš tieto chyby? Takáto večerná starostlivosť o pleť sa ti škaredo vypomstí!

pleťové ošetrenie

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo všetko vás čaká?

  • Profesionálne telové ošetrenie v 3 krokoch: po "prebudení" so špeciálnymi masážnymi ťahmi, nasleduje posilňujúci zrniečkový píling s čiastočkami cukru pre jemnú a zamatovú pokožku a záver patrí telovej masáži s výživným masážnym telovým maslom, ktorá vás prenesie do hlbokej relaxácie.
  • Tvárový rituál: v 8 krokoch spája senzorické odstránenie make-upu, ultra-efektívny peeling, výnimočnú masáž, vysoko účinné masky, chladivé vyhladenie s porcelánovými lyžičkami, ponorenými v ľade a na záver zvýraznenie krásy aplikáciou zamatového vypĺňača.
  • 10 tvárových a telových masážnych postupov: s novou exkluzívnou technikou, ktorá je špecifická pre Sothys, Liftoplastie™ sa skladá z hlbokého hnietenia tváre a pleť zostáva vyhladená a vrásky sú vyplnené.

11 unikátnych galenických textúr, naplnených koncentrovanými účinnými látkami, viac, ako 2 hodiny exkluzívne venované tvári, telu a hlbokej relaxácii, s pretrvávajúcim účinkom aj po jednom týždni a 10 masážnych techník s novými exkluzívnymi ťahmi.

To všetko vás čaká pri návšteve inštitútu Sothys Paris. Viac vám o tomto luxusnom ošetrení prezradíme vo videu, spolu s hlavnou školiteľkou Ľubicou Dobošovou.

P.S. - Vo videu na vás čaká ukrytá luxusná súťaž! :-)

Viac informácií o ošetreniach a produktoch Sothys nájdete na www.sothys.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ingrid Šimoniková 16.10.18 22:13

karma
74.00

wau takéto rozmaznávanie by som si raz chcela užiť

  • 0
Odpovedať

Jana Pitonakova 17.11.18 11:17

JP
karma
100.00

waw, toto by sa mojej pleti páčilo

  • 0
Odpovedať

Soňa Horáčková 31.12.18 10:40

SH
karma
123.00

to by bolo niečo.... každej z nás by to určite prospelo....

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní