TEST: Ziaja Manuka Tree Purifying – krémový píling a pleťové tonikum

TEST: Ziaja Manuka Tree Purifying – krémový píling a pleťové tonikum
  • 20.12.2014
  • Anna Gurovičová

Už dávno sme opustili stredoškolské lavice, no nepríjemné akné sa nám objaví z času na čas a iné dámy s ním musia bojovať dennodenne. Nezúfajte, nie ste sami. Nečakajte, že váš  problém zmizne sám, ale riešme ho! Práve tu prichádza na trh značka Ziaja so špeciálnymi prípravkami určenými pre mastnú a aknóznu pleť.  

S kozmetikou Ziaja som sa stretla prvýkrát pred rokom. Predstavila mi ju moja kamarátka. Zistila som si, že je to poľský výrobca farmaceutík a kozmetiky vysokej kvality, na báze prírodných zložiek a už ma nemuseli prehovárať. Ziaju som vyskúšala a už som od nej neopustila. Do rúk na testovanie sa mi dostal hĺbkovo čistiaci pílingový krém s astrigentnými (sťahujúcimi) a exfoliačnými (olupujúcimi) vlastnosťami. 

ziaja píling tonikum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Mám citlivú pleť a bála som sa použiť píling, ale po prvých dvoch dňoch používania som bola maximálne spokojná! Predstavte si čierne bodky na nose, malé nepríjemné akné v oblasti brady. To všetko bolo do dvoch dní preč! Samotný výrobca uvádza, že píling účinne redukuje nedokonalosti pleti, zabraňuje tvorbe čiernych bodiek a prečisťuje póry a pripravuje pleť pre ďalšie kozmetické ošetrenie. Dvoma slovami – svätá pravda! Musím dodať, že mám problém mám taký menší problém s akné na ramenách. Po výsledkoch na tvári som začala píling aplikovať aj na ramenách a po pár dňoch sa výsledok dostavil. Krásne jemné ramená a nezaznamenala som tvorbu ďalších malých pupienkov. 

ziaja píling tonikum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Celé tajomstvo úspechu sa skrýva vo výťažkov z listov z manuky. Regeneračných a hojivých účinkov manuky využívali už povôdní obyvatelia Nového Zélandu, Maorovia. V maorskom preklade manuka znamená „cítim sa dobre“. Jeden z iných prekladov z pôvodného znie „zabijak plesní a baktérií“. Rastlinu používali domorodci ako k liečbe, tak pri výrobe hudobných nástrojov, k rybolovu, ale aj výrobe zbraní. Včelí med z monokultúry manuky bol používaný už v staroveku na liečenie rán. Tak prečo by sme nemohli objaviť aj jeho tajomstvo teraz my! 

ziaja píling tonikum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

My neostaneme len pri pílingu, z tejto rady spoločnosť Ziaja ponúka aj astringentné pleťové tonikum. Tonikujem je na prvý pohľad v praktickej flaške. Po aplikovaní pílingu som ukončila kúru týmto pleťovým tonikom, ktorý dokonale vyčistil pleť. Výrobca úvadza, že tonikum redukuje rozšírené póry, obsahuje organické kyseliny s jemným exfoliačným účinkom. 

ziaja píling tonikum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Hovorí sa, že dobrí priatelia chodia ruka v ruke. Ja by som chcela prirovnať píling a pleťové tonikum Ziaji z rady Manuka Tree Purifying k nejlepším kamarátom. Po dôkladnom očistení pleti by sme mali následne pleť ošetriť. Názor na denný a nočný krém od Ziaji vám prinesiem v nasledujúcom článku. 

ziaja píling tonikum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 02.02.15 18:44

MR
karma
-1.00

značka Ziaja ma naozaj kvalitné výrobky,

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní