TEST: Ziaja protivráskový nočný krém ružové maslo

TEST: Ziaja protivráskový nočný krém ružové maslo
 • 23.08.2014
 • Petronela Kotlárová

Tentokrát ma testovanie znova obišlo, no aj napriek tomu som bola jeho súčasťou :)) Dnešný recenzovaný produkt je určený pre ženy od 30tich rokov, a tak sa opäť na testovanie podujala moja mamina. V tomto čase je už krém celý minutý, takže sa môžeme pustiť do objektívnej recenzie.

Krém okrem toho, že bol zabalený v škatuľke, mal na sebe dokonca aj priesvitnú ochrannú fóliu, čo kvitujem, pretože takto máme istotu, že je produkt skutočne nový a ani len neovoňaný, súhlasíte somnou?

ziaja-rose-butter

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Táto hydratačná emulzia bohatého zloženia je výborná na zrelú pleť s nedostatkom pevnosti a pružnosti. Vyhladzuje vrásky a redukuje nerovnosti, viaže vodu a odďaľuje proces starnutia, poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu aj v hlbších vrstvách, účinne zmierňuje podráždenia, obnovuje ochrannú bariéru pokožky, dopĺňa nedostatok lipidov, predchádza strate vody, vyživuje a viditeľne zjemňuje, poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky aj v hlbších vrstvách. Ako vidíte samé pozitívne vlastnosti...

ziaja-krem-na-tvar

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Týmto však ochrana nekončí, a naviac bol aj chránený striebornou "fóliou". Krém na tvár tejto značky zatiaľ u nás doma nebol, takže toto bola úplna premiéra, a nevedeli sme, čo od neho môžeme očakávať. Vysvitlo však, že za málo peňazí sme dostali poriadnu muziku, ako sa vraví :)

ziaja-rose-krem

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Konzistencia je skutočne jemná, a rýchlo sa vstrebáva. Vzhľadovo je krém ladený do jemnej ružovej farby. Ja som ho skúšala len na ruky, a tá vôňa má skutočne čosi do seba. Priznám sa, že som si myslela, že bude voňať po ružiach, ktoré však ja v kozmetike veľmi nemusím, pretože doteraz som nemala žiadny taký produkt, ktorý by voňal aspoň trošku rovnako ako ozajstné ruže. No tento má jedinečnú vôňu, vôbec nie takú umelú, aká som si myslela, že bude.

ziaja-protivraskovy-krem

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Mamine produkt vyhovoval, dokonca skonštatovala, že je veľmi kvalitný, a perfektne jej počas noci pleť vyživil, nakoľko má suchý typ pleti, tak jej každá hydratácia a starostlivosť padne na úžitok. Keďže má nad 50 rokov, o nejakých tých zázrakoch sa hovoriť nedá, veď priznajme si, v dnešnej dobe asi so staršou pleťou urobí čary len plastika, či niektoré predražené pleťové kúry a podobne.

ziaja-nocny-krem

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Iste však samy podľa seba viete, že ak si pleť čo i len jeden večer nenatriete, ráno to už nie je ono. Takže odporúčam používať denný aj nočný krém, nevyrobili ich len tak zo srandy :) Každý má  iný účinok, a neskôr sa Vám pleť určite odvďačí! Najhlavnejšie je však sa večer odlíčiť, na to nikdy prosím nezabúdajte a nepodceňujte to!

ziaja-ruzovy-krem

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čoraz častejšie sa na vlastnej koži presviedčam o kvalitách tejto značky, a momentálne testujem olivový šampón na vlasy, čiže v budúcnosti tu odomňa nájdete recenziu práve na tento produkt!

- Anketa

POUŽÍVATE PRODUKTY ZNAČKY ZIAJA?

Odpovedalo 9 ľudí  

áno, hlavne krémy na tvár
33%
odskúšala som zopár produktov, a milo prekvapili
44%
vyhovujú mi produkty určené na telo
0%
zatiaľ som neotestovala ani jeden produkt
22%

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

10 komentárov

Alena Ďurechová 19.08.14 21:45

karma
93.00

Ocenila by som pri testovaných kozmet. výrobkoch uvádzať podrobné zloženie. Vyhýbam sa parafínom, silikonom, parabénom, sulfátom. Nie na 100%, ale minimalizujem to. Niekedy ma iné zložky presvedčia, že aj napriek silikónom si výrobok kupim ;-)

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 23.08.14 18:42

MR
karma
-1.00

áno mám odskúšané produkty od Ziaji a som s nimi maximálne spokojná, kedže ešte nemám vek pre tento výrobok tak zatiaľ si ho neplánujem kúpiť, ale viem, že je to 100 % istota toho čo tam píše, že aj splní.

 • 0
Odpovedať

Dorotka Fuchsová 23.08.14 21:40

DF
karma
-1.00

túto značku som ešte nepoužívala, ale podľa Vašich preferencií sa zdá fajn, určite to vyskúšam na vlastnej koži.

 • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 24.08.14 12:22

karma
-1.00

no, mala by som sa aj ja poobzerať po takomto krémiku, moja pleť by mi bola vďačná

 • 0
Odpovedať

Jana Fuchsová 24.08.14 15:52

JF
karma
80.00

vyzerá super,určite si ho zadovážim.

 • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 24.08.14 17:12

DS
karma
-1.00

Túto značku milujem hlavne pleťové masky od nich :)

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 26.08.14 14:48

JK
karma
100.00

nemala som ešte túto kozmetiku no niečo také by už potrebovala aj moja pleť

 • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 28.08.14 08:50

BS
karma
100.00

tak toto je určite bomba, vyskúšam určite:))

 • 0
Odpovedať

Soňa Záhorcová 28.08.14 15:52

SZ
karma
-1.00

Skvelý tip na darček pre moju maminu, ďakujem :)

 • 0
Odpovedať

Simona Derzsiová 08.12.14 10:44

SD
karma
-1.00

zatiaľ som od Ziaji nič nemala, ale určite vyskúšam :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní