TEST: Bio mydielko z BabičkinaZáhrada.sk

TEST: Bio mydielko z BabičkinaZáhrada.sk
  • 11.09.2014
  • Dominika J

V dnešnej pretechnizovanej dobe, kedy sa len málokedy berie ohľad na kvalitu výrobkov a len na máločom nájdeme iný nápis ako Made in China, ma vždy poteší keď narazím na niečo lokálne a vyrobené z kvalitných prírodných surovín. 

Vždy som bola veľkým fanúšikom slovenských výrobkov, a to že sa Slováci pomaličky púšťajú aj do kozmetiky ma nesmierne teší. S prírodnými mydlami už mám skúsenosti, kupujem si ich totiž každý rok na Tradičnom trnavskom jarmoku, na ktorom nájdete snáď všetko a je to skvelé miesto pre drobných podnikateľov, ktorí chcú odprezentovať svoje výrobky. 

Nevýhodou je len to, že si ich musím vždy nakúpiť veľa do zásoby a preto som bola nadšená, keď som sa dozvedela o "Babickinazahrada.sk" a že majú aj vlastný eshop, na ktorom si mydielka môžete dať poslať aj do Hornej-Dolnej. 

Mydlo z farmy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Mydlo z farmy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na bio mydlách je skvelé to, že presne viete čo v nich je a nemusíte lúštiť ingrediencie s trojriadkovým názvom. Oproti klasickým mydlám sú k pokožke oveľa šetrnejšie a jemnejšie a z mojej skúsenosti aj lepšie voňajú

Mydlo z farmy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Toto mydlo má trochu ťažšiu vôňu, prvé čo zacítite je škorica. Je oveľa výživnejšie a akoby mastnejšie ako bežné mydlá, a preto zanecháva pokožku hydratovanú a jemnú na dotyk. V zložení nájdeme samé skvelé veci ako olivový olej, kokosový olej, kozie mlieko, škoricu alebo palmový olej. 

Môj otec používa na bežné umývanie klasické tvrdé mydlo, preto rozmýšľam že mu tam toto nejako podstrčím, nech si neničí pokožku tou chémiou čo používa teraz.

Mydlo z farmy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Mydlo z farmy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ak ste bio mydlá ešte nevyskúšali, neviete o čo prichádzate. Viem že je ich občas ťažké nájsť, no to že sa dajú teraz objednať aj z internetu vám veci veľmi uľahčí. Okrem toho že sa vám dostanú do rúk prvotriedne mydlá s najlepšími ingredienciami, ešte aj podporíte slovenskú ekonomiku, takže len smelo do toho!

Tak šup na www.babickinazahrada.sk a môžete si vybrať to svoje heart


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Martina Zahoranová 08.09.14 07:49

MZ
karma
92.00

skvelé, mám ich doma a už som ich aj vyskúšala , môžem iba pochváliť - keďže som prvýkrát počula o tom že niečo také ako žihľavový šampúch existuje bola som zvedavá ako to funguje a je to skvelé, naozaj odporúčam všetkým ktorým záleží na tom aby používali čo najprírodnejšie produkty

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 09.09.14 08:27

MR
karma
-1.00

presne takéto výrobky obľubujem , prírodné, vyrobené z láskou, vypísané presné zloženie... a na zásielke napísané... vyrobené s láskou.

  • 0
Odpovedať

Zuzana Behancová 12.09.14 12:23

ZB
karma
-1.00

Bio som ešte neskúšala, určite to je lepšie ako tá "chémia" čo používam

  • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 13.09.14 09:26

karma
-1.00

oplatilo by sa vyskúšať

  • 0
Odpovedať

Mária Parádiová 14.09.14 20:53

MP
karma
-1.00

rada by som sa vyskusala nejake bio mydielko, lebo mam velmi citlivu pokozku. pouzivem len vyrovky od Nivea.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní