TEST: Bioderma - ABC Derm Moussant

TEST: Bioderma - ABC Derm Moussant
  • 07.11.2012
  • Ingrid Maderičová

 

Dnes vám prinášame test sprchového gélu ABC Derm Moussant od Biodermy, ktorý je určený detičkám. Je vhodný aj pre novorodencov a používa sa na celé telíčko vrátane vláskov.

Ak majú vaše detičky citlivú alebo začervenanú pokožku, ABC Derm Moussant je pre ne vhodný.

 

 

 

Bioderma - ABC Derm Moussant

Ako matka považujem za najväčšie pozitívum tohto sprchového gélu, že je bez mydla, hypoalergénny a bez parabénov. ABC Derm Moussant je veľmi jemný gél, vytvára jemnú penu, netreba ho nanášať vo veľkom množstve, stačí naozaj málo.

 

S výsledkom som bola spokojná. Aj pri ľahších problémoch na pokožke, hlavne v plienkovej oblasti, dokáže tento gél pomôcť a zbytočne nevysušovať a nedráždiť ešte viac boľavú či inak iritovanú pokožku.

 

 

Treba ešte dodať, že tento sprchový gél je parfumovaný (hypoalergénna parfumácia), čo nemusí každej mamičke vyhovovať. Mne osobne príde táto parfumácia príliš výrazná a celkom zbytočná, keďže potláča prirodzenú vôňu bábätka.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

10 komentárov

stanka adamčíková 13.11.12 12:33

SA
karma
-1.00

Tento sprchový gél používajú moje deti od narodenia. Je skvelý, má krásnu vôňu, nádherne jemnučko vyčistí pokožku celého tela. Máme s ním len dobré skúsenosti- síce je drahší ale vydrží dlho . Parfumácia mne osone nevadila, len môjmu manželovi prekážala., teraz sú už detičky trchu väčšie,takže už to neriešime..v každom prípade odporúčam.

  • 0
Odpovedať

Jožka Brečová 17.11.12 19:21

JB
karma
-1.00

Presne skvelý sprchový gél perfektný na detskú pokožku. Predava sa aj v litrovom balení ktoré vydrží hrozne dlho, takze sa oplati zainvestovat trochu viac.

  • 0
Odpovedať

Sisa Urbanová 07.12.12 11:33

SU
karma
-1.00

 Tento gél používame pre deti asi 2 roky a nedáme naň dopustiť!! Vôňa nevadí, ekzematička dcérka ho znáša veľmi dobre, máme to overené a vyskúšané. Balenie s pumpičkou vydrží naozaj veľmi dlho!!!:-)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 14:21

MR
karma
-1.00

treba dbať na pokožku bábetiek a toto bioderma určite poskytuje.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní