TEST: Bioderma - Sébium Umývacia kocka

TEST: Bioderma - Sébium Umývacia kocka
  • 07.02.2013
  • Aďa Knies

Máme naozaj dobrú správu pre majiteľky zmiešanej až mastnej pleti. Je tu čistiaca a zjemňujúca kocka, určená presne pre tento typ pleti. No nie je to úžasné? Táto umývacia kocka vám hĺbkovo prečistí pokožku. Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka bez prebytočného mazu. Rovnako dôkladne odstráni nečistoty z pokožky.

 

 

 

Nazrime teda do celého priebehu nášho testu. Ako každú ženu v mladom veku, aj našu redaktorku trápia nepríjemné zapálené vyrážky a uhry. A dokonca niektoré z nás bohužial táto starosť neopúšťa ani v dospelosti, čo je spôsobené životným štýlom a znečisteným prostredím, v ktorom žijeme.

 

 

Náš „pokusný králik“ dostal za úlohu pravidelné čistenie svojej pleti.

 

 

Umývacia kocka obsahuje patentovaný komplex Fluidactiv.

 

Ten ovplyvňuje znižovanie kožného mazu a tvorbe baktérií. Redaktorka si umývala pleť každý večer pred spaním.

 

Pomocou vody napeníte mydlo a jemnými krúživými pohybmi nanesiete na tvár a krk. Na pomoc si zoberte kefku určenú na čistenie pleti. Kefku nájdete v ktorejkoľvek lekárni alebo drogérii. Nezabúdajte ani na starostlivosť o krk. Na ten sa počas dňa rovnako usádzajú nečistoty. Po nanesení mydla, vytvorenú penu zmyte vlažnou vodou. Jemne osušte uterákom. Okamžite pocítite ako sa póry začnú sťahovať. Na kozmetický tampón naneste zopár kvapiek z pleťovej vody.

 

Vhodné je používať vodu rovnako od značky BIODERMA.

 

Pokiaľ máte zmiešanú pleť, je dobré použiť iný druh pleťovej vody. Napríklad s ružovým alebo modrým vrchnáčikom. V prípade, že použijete „zelenú“, môže sa stať, že dosiahnete síce vysušenie vyrážok, ale pleť sa vám môže začať olupovať. Po nanesení pleťovej vody nezabudnite ani na krém. Kombinácia umývacej kocky Sébium a niektorého z krémov tiež z rovnakej rady je naozaj rozumná. Vaša pleť je dôkladne vyčistená a pripravená na spánok. Ráno už len postačí, ak si pleť pretriete znovu pleťovou vodou, ktorá odstráni nečistoty. Potom už len použiť denný pleťový krém. Ako náhle bude viditeľné zlepšenie pleti, postačí, ak si ju očistíte pomocou kocky každý druhý alebo tretí deň.

 

 

Umývacia kocka od BIODERMY zabraňuje tvorbe baktérií, ktoré spôsobujú vyrážky.

 

Samozrejme, výsledok nepocítite hneď zajtra. Budete však zaručene spokojné s postupným zlepšovaním stavu pleti.

 

Dúfame, že vám tento test priniesol návod „ako na to“ a budete ho poctivo dodržiavať. Máte už skúsenosti s týmto zázrakom?

 

 
 

Zdroj foto: www.bioderma.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 21.09.14 14:14

MR
karma
-1.00

tak nemám tento typ pleti ale táto kocka zaujala aj mňa.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní