TEST: DERMACOL novinka - povznášajúci sprchový gél

TEST: DERMACOL novinka - povznášajúci sprchový gél
  • 18.04.2015
  • Petronela Kotlárová

Na dnes som si pre Vás prichystala test dermacoláckej novinky - povznášajúceho sprchového gélu s mandarinkovým olejom, a až neuveriteľne príťažlivou vôňou mandarínkového sorbetu. 
 

Z mojich predošlých recenzií, ak ste ich pozorne čítali viete, že telové mlieka používam už len tie do sprchy, no v tomto prípade by som určite urobila výnimku a natierala sa ako o život.

Dúfam preto, že sa táto recenzia dostane do rúk niekomu kompetentnému, ktorý mi spraví radosť a vyrobí peeling i telové mlieko v rovnakej vôni - pretože je úplne božská!!!

aroma-ritual

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Darmo nenesie názov povznášajúci - pri každom ovoňaní sa totiž dostanem do iného sveta :)) Dermacol je síce známy týmito skvelými AROMA RITUAL sprchcovými gélmi, no tento predbehol komplet všetky a dostal sa na prvú priečku! Okrem tejto vôni pribudla ďalšia citrónová novinka, ktorú som zatiaľ nemala možnosť ovoňať, no verím, že bude rovnako voňavý ako tento a musím si ho kúpiť tiež!

mandarinkovy-sorbet

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tieto AROMA RITUAL sprchové gély majú za úlohu skôr potešiť čuchové zmysly, ako dodať pokožke hydratáciu či výživu - mne toto však vôbec neprekáža. Našťastie KLOP-KLOP, nemám pokožku vysušenú, takže hydratačné sprchové gély ani nevyhľadávam. Práve sa zameriavam na tieto úžasne voňajúce! :)

dermacol-sprchovy-gel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Konzistencia je akurát, nie je príliš vodový a výborne pení. Teraz mám dokonca novú morskú hubku, takže si sprchu užívam ešte o čosi viac... 

Navyše za tú, povedala by som, až smiešnu cenu(cca 2€) je to veľmi kvalitný produkt, ktorý by iste nesklamal ani jednu z Vás.
 

shower-gel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

sprchovy-gel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Monika Šomšáková 18.04.15 20:09

karma
-1.00

sprchové gély od dermacol zbožňujem :)

  • 0
Odpovedať

Dominika Kozová 23.04.15 11:50

DK
karma
-1.00

vyskusala by som ta vona musi stat zato :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.08.15 19:32

MR
karma
-1.00

naozaj super a kvalitné sprcháče.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní