TEST: DERMACOL Aroma Ritual svieži telový peeling rebarbora a jahody

TEST: DERMACOL Aroma Ritual svieži telový peeling rebarbora a jahody
 • 04.04.2015
 • Petronela Kotlárová

  • Zdieľaj:
 • 5

Moja, a verím, že i Vaša obľúbená značka DERMACOL naposledy medzi novinkami predstavila i telové peelingy, a ja som mala možnosť otestovať ten s arómou rebarbory a jahôd.

Peelingy na telo ja osobne veľmi obľubujem, a ich používanie aj pravidelne dodržiavam podľa predpisu :)) Konkrétne tento sa odporúča používať jedenkrát týždenne.

Šetrne odstráni odumreté kožné bunky pomocou kryštálov cukru. Pokožku tela vyhladzuje a čistí a navracia jej vitalitu. Extrakt z jahôd zvláčňuje pokožku a svieža rebarborová aróma naštartuje telo i myseľ.

dermacol-aroma-ritual

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Hneď na začiatok by som rada uviedla, že napriek tomu, že som s peelingom veľmi spokojná, radšej mám také tie klasické tubičkové balenie, ktoré sa vytláča, pretože pri takýchto, z ktorých je potrebné produkt naberať, neviem šetriť, a vždy mi teda takéto balenie(v tomto prípade 200g) vydrží na necelé 3 razy. Teda to množstvo, čo vidíte na fotografiách mi bude musieť vystačiť na dnešné posledné použitie :))

dermacol-peeling

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vôňa peelingu je veľmi výrazná a cítim z nej najmä rebarboru, no po aplikácii sa pekne rozplynie a zjemní. Ak ju však chcete zintenzívniť, odporúčam použiť sprchový gél a telové mlieko s rovnakou vôňou, ktoré má Dermacol v ponuke tiež. Myslím, že potom budete mať plnohodnotný "zážitok" zo sprchy :))

peeling-na-telo

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Počas aplikácie mám pocit akoby som si skutočne nanášala cukor :)) Niektoré peelingy zvyknú byť veľmi hrubozrnné, a tie sa mi teda až tak príjemne nenanášajú, no tento je k pokožke jemný, ale rovnako efektívny. 

dermacol-rebarbora-jahody

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Svoju funkciu plní statočne, pretože po použití je pokožka krásne jemná, vďaka masáži prekrvená, zbavená všetkých odumretých častíc a k tomu všetkému aj úžasne prevoňaná!

V ponuke je tiež varianta hrozno s limetkou, ktorá musí byť rovnako skvelá, a keď domíňam ďalší peeling, ktorý mám rozpoužívaný, plánujem si ho zadovážiť tiež :))

Na záver by som sa rada obrátila na Vás s otázkou, či aj Vám rovnako krátko vydržia takéto peelingy, alebo to len ja som taká nešetrná? :))
 

dermacol-scrub

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

TIEŽ POUŽÍVATE PEELINGY NA TELO TAK RADY AKO JA?

Odpovedalo 5 ľudí  

áno
80%
nie
0%
ešte som žiadny neskúšala
20%

  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Simona Derzsiová 04.04.15 15:57

SD
karma
-1.00

Mne sa celkovo peelingy rýchlo míňajú. :D Ale trošku ma štve, že na slovenskej stránke Dermacolu nie je v ponuke aj ten melónový peeling, ale na českej je.

 • 0
Odpovedať

Denisa Slobodová 06.04.15 23:06

DS
karma
-1.00

tieto peelinky som už videla na rôznych blogoch a musím sa priznať že ma veľmi láka a určite niektoré vyskúšam

 • 0
Odpovedať

Beata Molnárová 08.04.15 13:00

BM
karma
-1.00

Musí to krásne voňať,ale hlavne aj byť kvalitným výrobkom,dermacol sa u mńa osvedčil.

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 08.04.15 15:08

karma
93.00

Sprchový gél mám a milujem jeho vôňu :) kúpim si aj peeling

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.08.15 20:00

MR
karma
-1.00

ešte som žiaden peeling nepoužila.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní