TEST: DOVE MEN+CARE sprchový gél a antiperspirant

TEST: DOVE MEN+CARE sprchový gél a antiperspirant
  • 28.01.2016
  • Petronela Kotlárová

Tentokrát ma testovanie obišlo a dnešné recenzované produkty testoval môj tatinko. Ten však kozmetiku nijako nepreberá, ba dokonca si pamätám, že boli časy, kedy používal klasické dámske sprchové gély a nijako to neriešil. Proste sa umyl s tým, čo mu prišlo prvé do ruky a bolo. :)

Odkedy som sa však dostala k blogovaniu a viac sa v kozmetike vyznám, vždy sa mu snažím dopriať niečo extra a špeciálne pre pánov. Viem totiž, že by sám asi po tom nesiahol, tak prečo mu neurobiť radosť?

Pred časom som však na testovanie obdržala túto silnú dvojicu, a tak testuje ,,o dušu" aj on. :)

Testovali sme: Dove Men+Care - sprchový gél a antiperspirant

dove-sprchovy-gel

Zdroj: Shutterstock®

Začala by som sprchovým gélom Sensitive Shield, u ktorého ma prekvapilo to, že je vhodný okrem tela i na tvár. Väčšinou, aspoň čo si tak všímam, sú pánske sprchové gély vhodné na telo a vlasy. Toto by som teda označila pre mňa za takú pomyselnú novinku. Z hľadiska použitia to však hodnotím kladne. :)

Testovali sme: DOVE Gentle Exfoliating sprchový gél

dove-men-plus-care

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je jednoduché, pekne sfarbené, veď muži nie sú v tomto nároční - aspoň väčšina. :)) Sprchový gél som vyskúšala aj ja na rukách a môžem povedať, že má veľmi príjemnú parfumáciu a penivosť. Vôňu intenzívnejšie cítiť najmä po sprche, kedy je celá kúpeľňa krásne prevoňaná... Tatino ho dokonca skúšal aj na tvár a potvrdil mi, že mu nijako nedráždil oči.

Rovnako i on chváli výbornú penivosť a povedal, že má pokožku akúsi inú. Vraj nie je taká suchá ako zvyčajne, ale akoby použil telové mlieko. Áno, presne takto to povedal. :D 
 

Testovali sme: Dove - Regenerate Nourishment olejové sérum na vlasy

dove-men-plus-care-sprchovy-gel

Zdroj: Shutterstock®

Ďalšou nezbytnosťou v pánskej kozmetickej zbierke je kvalitný antiperspirant. Tento navyše nevytvára škvrny až na 100 farbách, takže mu dávame obaja palec hore. Iste to poznáte tiež, že niekedy sa vám na čiernom tričku urobia biele ,,mapky" - nie je to bohviečo...

Antiperspirant od značky DOVE však naozaj funguje a doposiaľ sa teda nenašla žiadna farba, na ktorej by mu zostal nejaký ten fliačik...

Testovali sme: DOVE - Regenerate Nourishment

dove-antiperspirant

Zdroj: Shutterstock®

Ako aj sprchový gél, i antiperspirant má príjemnú, povedala by som takú nasladlú vôňu, ktorá, verím, že neurazí žiadneho muža. Ochrana by mala byť 48-hodinová, no povedzme si pravdu, že za 48 hodín sa minimálne raz osprchujeme...

Podľa mňa teda bohate stačí, keď si svoju funkciu splní na jeden deň. A tak to v tomto prípade aj skutočne je. Výborne chráni pred potením a ak sa náhodou aj trošku spotil, nebol cítiť žiaden pach, iba príjemnú vôňu.

Testovali sme: Dove DermaSpa goodness - body lotion

dove-invisible-dry

Zdroj: Shutterstock®

Dove produkty pre naše mužské polovičky sme mali u nás doma po dlhšej dobe, no tatko ich odporúča a mne nezostáva nič iné, ako s ním súhlasiť. Dostupné sú v rôznych variantoch, takže je len na vás, po ktorom siahnete vy... :)

Testovali sme: NOVÝ LUXUSNÝ TELOVÝ RAD DOVE DERMASPA

dove-men-plus-care-antiperspirant

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Erika Špacírová 28.01.16 09:01

karma
93.00

aj u nás majú úspech :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 28.01.16 09:32

SK
karma
114.00

vyzeraju dobre

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 29.01.16 13:55

MR
karma
-1.00

nemám vyskúšané ale pánske sprchové gély majú niečo do seba :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní