TEST: NATURA SIBERICA detské mydlo

TEST: NATURA SIBERICA detské mydlo
  • 09.01.2014
  • Petronela Kotlárová

Prioritou špecialistov Natura Siberica je, aby detská kozmetika bola predovšetkým prírodná a bezpečná. A preto vyvinuli nový rad Little Siberica - certifikovanú detskú organickú kozmetiku.

Organické látky najvyššej kvality, na báze ktorých je vytvorená nová séria, v kombinácii s vitamínmi a minerálmi, sa starajú o vlasy, pleť a zuby našich najmilších a poskytujú ochranu proti nie vždy priaznivému vonkajšiemu prostrediu.

Postupne Vám predstavím 6 produktov z tejto línie, no dnes sa podrobnejšie zameriame na detské mydlo určené na každodenné použitie s prírodnými výťažkami z brezy a dvojzuba. Obsahuje 10,20 % organických zložiek a 98,18 % prírodných zložiek.

little-siberica

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Toto krémové mydlo má za úlohu šetrne čistiť pokožku rúk dieťaťa, no zároveň ju nevysušiť! Organický extrakt z brezy ukľudňuje a zmäkčuje kožu, eliminuje dráždenie. Extrakt z dvojzuba zvlhčuje a má hojivý a protizápalový vplyv.

little-siberica-detske-mydlo

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balením sa mi táto rada veľmi páči. Jednoduchosť mám rada, a teda bielou farbou sa určite nikdy nič nepokazí. Oživí to však farebné písmo, v tomto prípade je zladené strieborné so žltou, čiernou a zelenou, doplnené pekným obrázkom.


Osobne tiež obľubujem pumpičkové balenia, a aj deťúrence v našej rodine si na ne celkom zvykli.

natura-siberica-detske-mydlo

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Samozrejme, aby som vedela posúdiť kvalitu produktu, použila som ho niekoľkokrát i ja. Penivosť je primeraná, myslím si, že pre detské ručičky bohate vystačuje. Vôňu chválim tiež, pretože nedávno som mala jedno až priveľmi voňavé tekuté mydlo na ruky, a po pár dňoch mi tá silná prenikavá vôňa doslova prekážala, takže som skôr za také jemnejšie, prirodzené...

detské-mydlo

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Fakt, že si ho obľúbili aj detičky, a nemajú voči nemu žiadne výhrady, asi nemusím ani spomínať :) Mydielko sa míňa ako "teplé rožky", no ako som už v úvode spomínala, nie je to ich jediný obľúbený kozmetický produkt tejto značky. O ďalšom Vám napíšem už čoskoro!

natura-siberica-little

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Objem tohto mydla je až 500ml, a jeho cena je 7€. Zakúpiť si ho môžete v našom e-shope!

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Blažena Sádovská 09.01.14 13:55

BS
karma
100.00

Super recenzia, mydielko by sa hodilo aj ako darček:))

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 10.01.14 13:45

JK
karma
100.00

zaujalo ma to vnúčik má citlivú pokožku takže by sa mu takéto mydielko zišlo

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.09.14 10:50

MR
karma
-1.00

chválim, spôsob že výrobcovia vytvorili špeciálnu sériu pre detičky,

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní