TEST: NATURA SIBERICA detský kondicionér na vlasy

TEST: NATURA SIBERICA detský kondicionér na vlasy
  • 12.02.2014
  • Petronela Kotlárová

Tentokrát Vám predstavím ďalší z produktov určený deťom, a to konkrétne kondicionér na vlasy, vďaka ktorému, sa budú vlásky lepšie rozčesávať... Značku Natura Siberica, Vám už verím, nemusím predstavovať, pretože som ju už niekoľkokrát spomínala :))

Kondicionér testovala neterka Karinka, ktorá ma večný problém s popletenými vlasmia to, či sa nám vďaka tomuto zázraku podarilo tento problém odstrániť, sa dozviete, ak budete dnešný test pozorne čítať až do konca!

natura-siberica-baby-hair-konditioner

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Detský kondicionér na vlasy s výťažkami z fialky a slezu obsahuje 99,09% prírodných zložiek.


Jeho špeciálna formula poskytuje starostlivosť jemným, kučeravým a nepoddajným vlasom detí, odstraňuje elektrostatický náboj. Vďaka nemu sú vlasy mäkké, lesklé a ľahko sa rozčesávajú. Organický extrakt z fialky hydratuje vlasy a organickému extrakt zo slezu zanecháva vlasy jemné a hladké.

little-siberica-konditioner

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako všetky obaly tejto detskej rady, i tento produkt má krásny, jednoduchý obal, doplneným jemnou ružovou farbou, a samozrejme, znova nechýba milé zvieratko :)


Vôňa je takisto veľmi príjemná, i keď jemná, no obom sa nám páči. Čo sa týka konzistencie, je o čosi hutnejší ako zvykne bývať väčšina šampónov.

little-siberica-baby-hair-konditioner

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Napriek tomu, že je v návode napísané, že sa môže okamžite po nanesení opláchnuť, pokiaľ sa Karinka hrá s kačičkami vo vani, kondicionér jej vždy účinkuje približne takú minútu, a až potom sa zmyje. A teraz už prichádzame k záveru, či skutočne funguje alebo nie? A odpoveď znie áno!

Už po prvom umytí totižto rozčesávanie bolo úplne iné a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Takže sa už neterka dá aj poriadne učesať bez toho, aby ju ťahali vlásky :) To však nie je všetko! Vlasy zanecháva pekne prevoňané, lesklé a hebké na dotyk. Ak sa bojíte, že by po umytí zostali mastné či už na pocit alebo výzor, Vaše obavy sú úplne bezpredmetné!

Tento produkt jednoznačne odporúčam každému, kto má podobný problém! Navyše ak si ho zakúpite v našom e-shope, do 2 pracovných dní ho už máte u seba a môžete testovať a skúšať čo to dá :))

Informácie o produkte:
objem - 250ml
cena - 8,20€

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.

natura-siberica-little-baby

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

A do kompletného zrecenzovania všetkých 6-tich testovaných produktov, chýbajú už len tri - 2 šampóny na vlasy a vlhčené obrúsky. Dúfam, že sa tešíte na recenzie :)

little-siberica

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Lucia Pirmanová 17.02.14 08:47

LP
karma
-1.00

vyzerá perfektne, určite kupime:) velmi sympatická značka a je príjemné, že majú aj rad detskej kozmetiky.

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 04.04.16 19:21

karma
93.00

:)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní