TEST: Natura Siberica - Sibírske maslo na nohy

TEST: Natura Siberica - Sibírske maslo na nohy

V chladnom nepríjemnom počasí netreba zabúdať ani na naše chodidlá, a preto je dôležité venovať im patričnú pozornosť. V tomto období môžu byť chodidlá suché najmä v pätovej oblasti.

Najlepší riešením je preto dopriať im kvalitnú výživu a hydratáciu.

V dnešnom testovaní vám predstavím Prírodné sibírske maslo na nohy od spoločnosti Natura Siberica, ktoré bude vašim obľúbeným pomocníkom v boji proti suchým pätám. 

O pätové okolie sa snažím starať, i keď nie tak pravidelne ako napríklad o pleť. Avšak občasnú starostlivosť nôh si rada doprajem. Viem, že i keď ma v mojom veku ešte suché popraskané päty netrápia, ten čas môže nastať, a preto na ne netreba zabúdať. 

maslo-na-nohy-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Nakoľko som mala možnosť otestovať toto sibírske maslo na nohy, ktoré mimochodom zakúpite  *TU* , chcela by som sa prostredníctvom tohto testu podeliť o moje dojmy.

Značku Natura Siberica dobre poznám. Veľmi mi imponuje, že táto značka zasvätila svoju filozofiu prírode a každý výrobok je akoby poznačený ,,dotykom“ prírody. 

 Čo ale hovorí o Sibírskom masle na nohy výrobca?

Prírodné sibírske maslo na nohy obsahuje:

 • Schizandru čínsku, ktorá má tonizujúci účinok, zvyšuje ochranné funkcie pokožky, podporuje látkovú premenu
   
 • Cédrový olej, ktorý je veľmi cenným zdrojom mastných kyselín a antioxidantov, ktoré podporujú mladnutie pokožky a zvyšujú jej pevnosť
   
 • Levanduľový olej, ktorý je známy svojimi regeneračnými vlastnosťami, podporuje hojenie malých prasklín, mozoľov a iných poškodení povrchu kože
maslo-siberica-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

 Ako vidím Sibírske maslo na nohy ja?

V prvom rade, zaujalo ma už len pekné balenie masla. Ako môžete vidieť na obrázku, zabalené bolo do papierovej tmavohnedej krabičky s ornamentmi. Maslo pochádza z kolekcie SAUNA&SPA a po prezretí výrobkov z tejto kolekcie musím uznať, že každý výrobok by bol vhodným darčekom pre kohokoľvek, vďaka ich naozaj luxusným baleniam.

Obal samotného masla je biely a jeho obsah je 120 ml. Vnútro bolo chránené ochranným alobalom s logom firmy. Neviem prečo, ale predstavovala som si biely krém, ktorý si naberiete na prsty a votriete. Omyl. V skutočnosti je maslo žlté a tuhé. A je naozaj podobné maslu, ktoré si natierate na chlebík. Myslím teda tú štruktúru, keď si naberáte maslo nožíkom. Vôňa je príjemná, relaxačná, cítim najmä levanduľu. Osobne si však myslím, že vo výrobku môže byť zakomponovaných X ďalších byliniek, no v prípade, že jednou z nich je práve levanduľa, tá vždy prerazí všetky ostatné. Čo mi však, samozrejme, vôbec neprekáža, ba naopak. 

siberica-maslo-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Maslo stačí naberať prstom. Netreba ho nabrať veľa, nakoľko obsahuje oleje, ktoré urobia svoju službu i s menším množstvom. Maslo som používala najmä po večernej sprche, jednoducho nabrala na prsty a votrela do chodidiel. Obsiahnuté oleje po aplikácii masla zabezpečia naozaj hladkú a jemnú pokožku a verím tomu, že v prípade, že máte na pätách menšie prasklinky a naniesli by ste toto maslo na päty v hrubšej vrstve, do rána by sa vám zocelili. 

siberica-natura-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

S výrobkami Natura Siberica som doposiaľ bola vždy veľmi spokojná a nemôže byť tomu inak ani teraz. Maslu naozaj nemám čo vytknú a dala by som mu 10 bodov z 10-tich.

Pokiaľ teda momentálne maslo na nohy nepoužívate, toto vám naozaj odporúčam.Sibírske maslo na nohy kúpite i v našom e-shope KAMzaKRASOU za výhodnú cenu 6,90.

Navyše, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri prvom nákupe (napríklad pri kúpe tohto masla), získate darček, ale i rôzne klubové akcie a iné výhody.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Blažena Sádovská 20.01.14 18:16

BS
karma
100.00

Počujem o ňom prvýkrát:))

 • 0
Odpovedať

Alena Cabakova 20.01.14 20:25

karma
86.00

Už som mala možnosť tiež vyskúšať a som maximálne spokojná. Nedávno som jedno kúpila aj mame a už sa teším, kedy ho donesiem a začne ho používať. Má totižto problémy so suchými pätami.

 • 0
Odpovedať

Silvia Čáranová 21.01.14 08:35

karma
-1.00

Takto maslo by som ozaj rada vyskúšala suché päty sú velký problém u mna občas!!

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 21.01.14 20:42

JK
karma
100.00

ja som tiež ešte o ňom nepočula až teraz a aj hodnotenie je skvelé a moje ubolené nôžky by sa určite potešili keby som ich dobre natrela prírodným maslom

 • 0
Odpovedať

Denisa Slobodová 24.01.14 14:37

DS
karma
-1.00

Toto masielko vidím aj ja prvýkrát, ale vyzerá skvelo. Krémy na nohy používam častejšie v lete, tak ked už bude teplúčko tak ho určite vyskúšam

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.09.14 10:38

MR
karma
-1.00

super výrobok... nôžky taktiež potrebujú starostlivosť.

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 05.04.16 12:06

karma
93.00

veľmi dobré maslo

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní