TEST: Oriflame - BRAZIL NUTS - Luxus z Brazílie

TEST: Oriflame - BRAZIL NUTS - Luxus z Brazílie
  • 31.10.2012
  • Aďa Knies

V redakcii KAMzaKRÁSOU.sk sme mali možnosť testovať plody divoko rastúceho stromu. Pýtate sa o aký strom ide? Oriešky amazonského pralesa nesú názov Paraorechy. Áno, presne tak. Mnohý z nás si pod pojmom oriešok predstavia, napríklad lúskanie vlašských orechov pred televíziou. Paradoxom je, že práve žena je tá, ktorá ručne spracováva tieto para oriešky. Ručne lúskané plody sú známe hlavne pre svoj vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín. Nájdete v nich aj selén, draslík, fosfor a mnoho vitamínu B1. Paraorech sa pre svoj vysoký obsah rastlinných bielkovín využíva práve v kozmetike.

Oriflame - BRAZIL NUTS - Luxus z Brazílie

 

V dnešnom teste si predstavíme krém na ruky BRAZIL NUTS. Spoločnosť ORIFLAME vsadila hlavne na príjemnú vôňu a nemastné zloženie tohto krému. Po nanesení okamžite získate pocit hydratácie. Je vhodný pre majiteľky suchých rúk. Tento krémik taktiež obsahuje glycerín na zachovanie hebkosti.

 

Pri tomto výrobku však netreba zabudnúť na príslovie: „100 ľudí, 100 chutí.“ Určite ho treba skúsiť. Myslím, že aj cena je naozaj prijateľná. Navyše je to skvelý nápad na vianočný darček. Môžete si ho objednať v katalógu spoločnosti ORIFLAME v čísle 17. 26/11 – 30/12 2012. Ale pozor milé dámy, táto edícia je limitovaná.

 

Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk Vám želá príjemný voňavý deň :)

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Dominika Sedliaková 24.01.14 20:01

DS
karma
-1.00

Od oriflame mám väčšinu krémov na ruky :) (su skvelé)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 10.09.14 16:52

MR
karma
-1.00

oriflame má veľmi dobré výrobky...tento musí voňať skvele.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní