TEST: Photoderm AKN Mat SPF 30 - Bioderma

TEST: Photoderm AKN Mat SPF 30 - Bioderma

Leto je v plnom prúde a mnoho z vás sa určite chystá navštíviť rôzne prímorské letoviská a destinácie. Vhodná slnečná ochrana je preto namieste.


V tomto období sa naša pokožka zvykne i viac premasťovať. Ako tomu zabrániť? Jednoducho!

Práve pre tieto dva faktory bol vyvinutý Photoderm AKN Mat SPF 30 od Biodermy.


Masteniu pokožky sa tak, ako mnohé z vás nevyhnem ani ja. O to väčšia bola moja radosť pri zistení, že Bioderma ponúka vo svojom slnečnom rade Photoderm riešenie i pre takýto typ pleti.

Photoderm AKN Mat SPF 30 - Bioderma
 

Charakteristika výrobku


Zmatňujúci fluid s vysokou anti-UVB účinnosťou a anti-UVA ochranou je vhodným prípravkom proti spáleniu pokožky. Patentovaný komplex Bunkovej bioochrany®, ktorý je obsiahnutý v prípravku chráni bunky pred účinkami škodlivých UV lúčov, stimuluje obranné mechanizmy pokožky a chráni tak jej DNA. Zmatňujúci Fluid navyše obsahuje i komplex Fluidactiv®, ktorý sa využíva i v prípravkoch zeleného radu Sébium pre čistú a zdravú pokožku.

Photoderm AKN Mat SPF 30 - Bioderma


Testovanie výrobku


Balenie zmatňujúceho fluidu je vyriešené prostredníctvom vytláčacej tuby v praktickom 40 ml kabelkovom balení. Photoderm AKN Mat má veľmi príjemnú nevtieravú letnú vôňu. Samotný fluid je snehovo-bielej farby s ľahkou krémovou konzistenciou.


Jeho veľkou výhodou je určite i to že je:


1.Vodovzdorný
2.Fotostabilný
3.Nekomedogénny
4.Hypoalergický

Photoderm AKN Mat SPF 30 - Bioderma


Tieto štyri faktory teda naznačujú tomu, že aj počas výskytu na slnku môžete bez obáv absolvovať zdravé slnenie. Photoderm AKN Mat som rovnomerne aplikovala na pokožku tváre i tela ešte pred pobytom na slniečku. Naozaj príjemná vôňa mi rozvoňala celú pleť i telo. Po aplikovaní sa rýchlo vstrebal do pokožky a nezanechal na nej mastný pocit, aký po použití takýchto prípravkov zvyčajne mávame. I napriek tomu, že fluid je biely, po aplikácii sa stáva bezfarebným, vďaka čomu sú prípadné biele škvrny vylúčené.

Photoderm AKN Mat SPF 30 - Bioderma

Aplikáciu Photodermu som opakovala až po niekoľkých hodinách. Na záver musím skonštatovať, že po celodennom pobyte na slniečku som získala pekný bronzový nádych. Žiadne stopy po spálení ako na tvári, tak ani na tele.

Je to pre mňa dôkazom, že Bioderma nesklamala a ja môžem ich ďalší prípravok opäť iba odporúčať .
 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

8 komentárov

Lenka Brindáková 10.07.13 17:33

LB
karma
-1.00

Pekná recenzia :) tento opaľovací krémik na tvár od Biodermy mám aj ja, a taktiež som s ním veeeeľmi spokojná :) po pobyte na slniečku nemám žiadne náznaky, že by bola moja pleť spálená, čo ma veľmi teší, že som konečne našla opaľovacie mliečka, krémy a spreje, ktoré ma perfektne ochránia pred slniečkom - Bioderma Photoderm :))

  • 0
Odpovedať

Helena Kravcová 11.07.13 19:46

HK
karma
100.00

Aj ja ho používam je skvelý...

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 16.07.13 14:34

BS
karma
100.00

Používam, je to kvalita:))

  • 0
Odpovedať

Ivana Neyová 03.08.13 07:55

IN
karma
-1.00

Hodil by sa mi :)

  • 0
Odpovedať

Marta Hollá 15.08.13 11:34

MH
karma
91.00

Taktiež som veľmi spokojná. Biodermu používam už dlhšie a všetky produkty sú super.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 11:34

MR
karma
-1.00

bioderma ešte nikdy nesklamala.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní