TEST: Photoderm Max Ultra-fluid SPF50+/UVA

TEST: Photoderm Max Ultra-fluid SPF50+/UVA
  • 27.04.2014
  • Danka Šindléryová

Photoderm Max Ultra-fluid SPF50+/UVA. Tento krém/fluid bol/je mojou súčasťou vždy na horách a to nielen počas zimného či letného obdobia - ako iste viete na horách počas celého roka je slnko intenzívnejšie a keď máte naplánovanú celodennú hrebeňovku, alebo nejaký iný výstup tak bez nejakého ochranného prípravku je veľké riziko že si spálite pleť (...už som mala nejednu skúsenosť).

Bioderma Photoderm

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

• Hodvábna, veľmi ľahká textúra “New sensation” fluidu Photoderm MAX Ultra-fluid SPF 50+ dáva pokožke pocit pohodlia a mimoriadnej jemnosti. Tekutý krém Photoderm MAX Ultra-fluid SPF 50+ je pri nanášaní úplne bezfarebný, veľmi ľahko sa rozotiera a nezanecháva olejovú vrstvu. Nespôsobuje tvorbu komedónov a je vode a slnku odolný. Neobsahuje parfum a je vynikajúco tolerovaný.
 
• Photoderm MAX Ultra-fluid SPF 50+ naneste rovnomerne na starostlivo vysušenú pokožku. Postup opakujte každé 2 hodiny, alebo v prípade, že sa  Photoderm MAX Ulta-fluid SPF 50+ zotrie.
Bioderma Photoderm

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Moje hodnotenie:
 
Fluid má tekutú ľahkú konzistenciu, ale to je už aj z fotiek jasne vidieť. Pri nanášaní na pleť na veľmi dobre rozotiera.  Do pleti sa pekne vsiakne a nezanecháva na pleti lepkavý a príliš lesklý povrch. Pleť hydratuje, takže šupiniek sa nemusíte báť. Na túre keď nie je pod mrakom ale krásne svieti slnko, si jeho aplikáciu zvyknem opakovať každé 3 hodiny.
 
Je ne-parfumovaný, skutočne z neho nič nie je cítiť. Tuším ale už som si nie istá tento výrobok používam od minulého leta a doteraz som s ním nemala žiadny problém - problémom myslím nejaké vyrážky, alebo s červenanie. Takže moje pleť je s ním spokojná. Tiež čo ho používam sa mi pleť ani raz nespálila. takže ak hľadáte parádnu ochranu tak radím vyskúšať tento výrobok. 
 
Plusom môže byť pre niekoho, že tento fluid sa dá zakúpiť buď klasický ako mám ja, ale tónovací a to v dvoch odtieňoch svetlý a tmavý. Naopak pre mnohých bude mínusom cena, pretože tá je dosť vysoká, avšak kvalita cene aj zodpovedá, takže k tomu nemám čo povedať...
Odporúčaná cena: 40ml - 17,50€
 
Bioderma Photoderm

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako resp. čím si chránite pleť pred slnečnými lúčmi? 
Používate nejaké produkty zn. Bioderma z radu Photoderm?

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Martina Zahoranová 27.04.14 08:45

MZ
karma
92.00

mala som už výrobky z radu Photoderm a bola som veľmi spokojná aj keď naozaj cena je dosť vysoká ale myslím si že hlavne na ochrane svojej pleti by sa nemalo šetriť

  • 0
Odpovedať

Diana Pavelková 27.04.14 13:12

DP
karma
-1.00

veľmi ma potešila táto recenzia keďže už dlhšie rozmýšlam nad kupou tohto produktu

  • 0
Odpovedať

anka - fb anka all saga saganová 27.04.14 22:05

A-FAASS
karma
-1.00

dobré vedieť.

  • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 30.04.14 09:55

IG
karma
-1.00

Super recenzia, nemôžem sa opaľovať, takže mne sa tento krém veľmi hodí.

  • 0
Odpovedať

Martina Ontkocová 30.04.14 17:02

MO
karma
-1.00

mám výrobok z rady Phoderm sprej na telo a tvár s SPF30 a som veľmi spokojná... Biodermu značku milujem

  • 0
Odpovedať

Jana Plátková 06.05.14 10:00

JP
karma
-1.00

mozem odporucit, pouzivam od vlani, je super.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní