TEST: Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on

TEST: Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on

Leto je obdobím, v ktorom sa naša pokožka musí vysporiadať s čoraz intenzívnejšími slnečnými lúčmi a tým aj následnej tvorbe potu. Priznajme si, že poteniu sa nevyhne v teplých dňoch žiadna z nás a preto siahame po rôznych deodorantoch, sprejoch a antiperspirantoch. Táto nepatrná ,,chybička“ krásy neobišla ani mňa a deodorant je mojou každodennou súčasťou.

 

Spoločnosť Bioderma myslela aj na túto časť pokožky a preto vyvinula novinku z ružového radu Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on.

 

Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on 

Informácie o výrobku

 

Déo Anti-transpirant Roll-on je vhodnou voľbou pre intenzívne potenie a citlivú pokožku. Tento Roll-on znižuje nadmerné potenie, ale zachováva prirodzenú voľnosť pokožky. Prináša okamžitú úľavu a znižuje podráždenie aj po epilácii alebo holení podpazušia. Navyše obsahuje patentovaný komplex Toléridine®, ktorý zvyšuje prah tolerancie našej pokožky. Roll-on z radu Sensibio neobsahuje žiadny alkohol, konzervačné látky a je i hypoalergénny.

 

Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on 

Testovanie výrobku

 

Nakoľko som pravidelnou užívateľkou výrobkov starajúcich sa o komfort môjho podpazušia, samotného testovania som sa nevedela dočkať. Už na začiatku ma zaujalo milé malé praktické balenie anti-transpirantu v charakteristických farbách z radu Sensibio- bielej a ružovej. Po otvorení ma ovanula veľmi príjemná, jemná a nevtieravá vôňa. Výrobca pri popise výrobku túto vôňu uvádza ako unisex parfum a ja s tým musím iba súhlasiť, pretože takúto príjemnú vôňu si viem predstaviť ako na žene, tak i na mužovi. I vďaka vôni som sa tešila na moment samotného testovania.

 Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on

 

Keďže výrobca uvádza, že prináša okamžitú úľavu a znižuje podráždenie po holení a ja som sa snažila, aby bolo testovanie čo najviac priblížené schopnostiam výrobku, roll-on som nanášala po holení podpazušia. Textúra anti-transpirantu je tekutého a bezfarebného charakteru, a preto sa nemusíte obávať prípadných bielych fľakov na tmavom oblečení. Na jednorazové použitie stačí malé množstvo, ktoré sa po rozostretí okamžite vpije do pokožky, vďaka čomu nemusíte absolvovať pocit mokrého podpazušia, ako to býva pri iných výrobkoch.

 

Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on 

Musím sa priznať, že občas mám po holení podpazušie podráždené, veď predsa si neholíme iba chĺpky, ale s nimi i časť pokožky, a preto som bola zvedavá, ako sa roll-on vysporiada aj s týmto faktorom. Anti- transpirant od Biodermy si s problémom hravo poradil a na mojom podpazuší nebol ani náznak podráždenia či fľakov, ktoré sa mi na ňom bezprostredne po holení vyskytujú.

 

Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on

 

Veľkým plusom je fakt, že po použití sa vám v podpazuší nerobia žiadne zhluky roll-onu, ktoré sa do pokožky nevstrebali. Snáď jediný drobný negatívny bodík prisúdim účinnosti výrobku, pretože 24 hodinový účinok, ako uvádza výrobca, z môjho hľadiska aspoň u mňa nie je možný. Zvlášť v horúcom letnom období, kedy je potrebné si ho nanášať viackrát podľa osobnej potreby.

 

Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on 

Sensibio Déo Anti-transpirant Roll-on však celkovo hodnotím ako výborný výrobok proti boju s potom, ktorý zaručene nesmie chýbať v žiadnej dámskej kabelke, či pánskej taške. 


Odporúčaná cena 50 ml roll-onu je 8, 29 Eur.
 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Miroslava Dováľová 19.06.13 21:08

MD
karma
-1.00

rada by som ho raz vyskúšala, vždy mám podráždenú pokožku a neviem už čo s tým spraviť.

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 16.01.14 22:42

BS
karma
100.00

Používam, bioderma je výborná.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 12:05

MR
karma
-1.00

ešte som neskúšala ale musím :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní