TEST: Sprchový gél Aroma Ritual - Čierna čerešňa

TEST: Sprchový gél Aroma Ritual - Čierna čerešňa

Pre dosiahnutie sviežeho a čistého pocitu potrebujeme pri sprchovaní pomocníka–sprchový gél.

Dnes som mala možnosť jeden z nich otestovať. Nech sa páči, povzbudzujúci sprchový gél Aroma Ritual s vôňou z kvetov čiernej čerešne.

 
Na testovanie tohto sprchového gélu som sa tešila obzvlášť, pretože sprchový gél je mojou každodennou súčasťou pri hygiene. A keď je navyše ešte nádherne voňavý, je to pre mňa ďalšie plus. Spomínaný sprchový gél pochádza z novej kolekcie Dermacolu - Aroma Ritual, ktorá v sebe snúbi nevšedný aromatický zážitok, ktorý zároveň vašu pokožku hydratuje, zjemňuje a zanechá ju príjemne prevoňanou.

Balenie sprchového gélu je pre mňa netradičné a zaujímavé – gél je balený v 250 ml tmavočervenej vytláčacej tube, ktorá sa vám pri cestovaní zmestí do batožiny rovnako, ako iné balenia sprchových gélov, na ktoré ste naučené. Z praktického hľadiska na balení oceňujem najmä to, že tuba mi umožňuje využiť gél do poslednej kvapky.


Najväčším a najpríjemnejším prekvapením bola pre mňa samotná vôňa. Vôňa gélu naozaj sľubuje to, čo je napísané na tube, a tak si naplno môžete vychutnať vôňu zrelých čiernych čerešní, ktoré by ste si najradšej vložili do úst a ochutnali ich sladkosť.

Sprchový gél Aroma Ritual - Čierna čerešňa


Sprchový gél má priehľadnú ružovkastú farbu a konzistencia je taká akurát. Ani príliš riedka, ani hustá. Gél sa po tele roztiera ľahko, má strednú penivosť a na jedno sprchovanie stačí naozaj malé množstvo. I napriek tomu pocítite intenzívnu vôňu čerešní úplne všade. Pre dlhšie trvanie vône môžete svoju pokožku po sprchovaní rozmaznať i telovým mliekom z tejto kolekcie.

Sprchový gél Aroma Ritual - Čierna čerešňa 

Každá vôňa na mňa istým spôsobom pôsobí a nebolo tomu inak ani pri tejto. Svieža a opojná vôňa mi dodala novú energiu a najmä pozitívnu letnú náladu.

  

Sprchový gél Aroma Ritual - Čierna čerešňa


Ak však nie ste milovníčkou čerešňovej vône, kolekcia Aroma Ritual ponúka rôzne alternatívy.


*Revitalizujúcu sicílsku pistáciu
*Harmonizujúcu belgickú čokoládu
*Upokojujúci tibetský jazmín
*Zvláčňujúcu limetku a hrozno
*Osviežujúci vodný melón
*Povzbudzujúci ružový zázvor

 

Stačí si len vybrať a začať sa tešiť na príjemný aromatický zážitok. 250 ml sprchový gél spolu s 200 ml telovým mliekom kúpite za odporúčanú cenu 3, 79 €.
 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Blažena Sádovská 22.07.13 12:24

BS
karma
100.00

Osviežujúci vodný melón milujem...

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 11:11

MR
karma
-1.00

mám ho doma ako telové mlieko a mimoriadne spokojná.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní