TEST: Ziaja - duo krémov na ruky

TEST: Ziaja - duo krémov na ruky
 • 19.10.2015
 • Danka Zimová

  • Zdieľaj:
 • 2

Krémy na ruky sú u mňa veľmi obľúbené produkty a podobne, ako balzam na pery, aj tento produkt musím mať vždy po ruke.

 

Doma sa mi povaľuje viacero kúskov, v každej kabelke mám jeden, na stolíku ďalší, v skrinke a v práci opäť ďalšie. Takže nie je žiadnym prekvapením, že produkt tohto charakteru s radosťou a nadšením otestujem.

 

Ziaja kokosový krém na ruky som už mala možnosť vyskúšať na vlastných rukách, s olivovým krémikom som mala prvotnú skúsenosť, no dopadla oveľa priaznivejšie, ako samotná ochutnávka tohto, pre mňa zvláštneho, druhu ovocia. :)

ziaja krem na ruky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Kokosový krém na ruky určený pre suchú, normálnu pokožku rúk

Charakteristika: Obsahuje kokosové lipidy bohaté na omega 3 & omega 6 a olej canola. Chráni pokožku vystavenú častému kontaktu s detergentami a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Regeneruje, zjemňuje a vyhladzuje pokožku. Posilňuje nechty, zabraňuje ich štiepeniu a lámaniu.

Základné zložky: olej canola, kokosové lipidy, OMEGA-3, OMEGA-6.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Olivový krém na ruky určený pre suchú, normálnu pokožku rúk

Charakteristika: Intenzívne vyživuje, vyhladzuje a spevňuje pokožku. Pomáha obnoviť vrchnú vrstvu pokožky a zjemňuje ju. Posilňuje nechty, zabraňuje ich štiepeniu a lámaniu. 

Základné zložky: olivový olej, provitamín B5 (D-panthenol), vitamín E.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balenie oboch krémov je takmer identické, až na to, že olivový krémik má opačne nasadený vrchnák, čo je zrejme nejaká chybička pri výrobe. No nemá to žiadny vplyv na používanie produktu. Krémy sú balené do plochej tuby s otvárateľným vrchnáčikom a aplikujú sa klasicky, vytlačením cez prietok v uzávere. Balenie krému na ruky Oliva sa mi páči viac, keďže som skôr za nejakú farbu a hravosť, navyše, zelená farba je veľmi optimistická. Krém na ruky Kokos mi v porovnaní s Olivou príde až priveľmi biely a sterilný. Páči sa mi nápad výrobcu umiestniť na obal plodinu, ktorú krém vo svojom zložení obsahuje.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vôňa oboch krémov na ruky je veľmi výrazná, no nevtieravá, ruky sú teda po nakrémovaní krásne prevoňané. Krémik na ruky Oliva sa mi zdá byť mierne hutnejší, oproti Kokosu, ktorý sa akoby ľahšie kĺže po pokožke rúk. Oba krémy sa však veľmi ľahko rozotierajú, takmer ihneď sa vsiaknu do pokožky rúk a zanechajú ju krásne jemnú, vláčnu a hydratovanú. Krémy na ruky nezanechávajú mastný film, iba krásne jemné a hladké ruky. Keby som si mala vybrať, tak sa ťažko rozhodujem, no viac mi imponuje konzistenciou Kokos a aj samotná vôňa je pre mňa viac sympatická.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Erika Špacírová 19.10.15 08:35

karma
93.00

páči sa mi toto balenie

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 22.01.16 16:43

MR
karma
-1.00

krémy na ruky od ziaji som ešte nemala ale mala som iné výrobky s ktorými som bola spokojná a ziaja patrí medzi moje obľúbené značky cenovo dostupné

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní