TEST: Ziaja krém na ruky - kakaové maslo

TEST: Ziaja krém na ruky - kakaové maslo
  • 30.09.2013
  • Petronela Kotlárová

 

Značka Ziaja je v poslednom čase v celku dosť často spomínaná na internete, a najčastejšie práve rad s kakaovým maslom.

Preto som bola veľmi zvedavá, aký v skutočnosti je, a dnes Vám prinášam recenziu na jeden produkt - krém na ruky.

Aký je vlastne účel tohto krému?

 

 

Mal by dôkladne regenerovať lipo-štruktúru vrchnej časti pokožky. Výrazne zjemniť a vyhladiť pokožku dlaní a aj spevniť a chrániť nechty pred štiepením a lámaním.

 

Ziaja krém na ruky - kakaové maslo

 

Zloženie obsahuje kakaové maslo - zabezpečuje vysoký biosúlad s pokožkou, pôsobí premasťujúco, dokonale vyživuje a účinne predchádza vysušeniu pokožky. a olej Canola - s bohatým obsahom fitosterolu a tokoferolu, Vyživuje a zjemňuje pokožku, zabezpečuje prirodzený systém antioxidantov, neutralizuje voľné radikály, chráni pred škodlivým vplyvom UV a účinne upokojuje podráždenia.

 

Ziaja krém na ruky - kakaové maslo

 

Balenie je hnedé, oživené svetlo-modrým písmom. Na tejto značke oceňujem, že obaly nie sú plné zbytočností, ba práve naopak - informácie na nich sú stručné a jasné, a preto v tomto majú u mňa veľké plus!

 

Ziaja krém na ruky - kakaové maslo

 

Krémy na ruky ako také pokladám za dôležitú denno-dennú súčasť každej ženy. U mňa je jeho používanie akýmsi rituálom bez ktorého by som nedokázala zaspať! A to teraz myslím skutočne vážne, veľmi som si na ne zvykla. 

 

Ziaja krém na ruky - kakaové maslo

 

Úplne prvou vecou čo si na kozmetike všímam je vôňa, a tá je teda vynikajúca. Dokonca vydrží celkom dlho aj po nanesení. Avšak trošku ma sklamala hydratácia. Krém sa síce rýchlo vpije do pokožky, čo je určite veľké plus, no po pár minútach už mám pocit, akoby som si ani krém nenaniesla. Konzistencia je skôr redšia - v tomto si ale nijako nezakladám, či je krém redší alebo hutnejší... Tak či tak, nanáša sa ľahko a nezanecháva na pokožke žiadny neželaný efekt, ako je napr. mastný film.

 

Ziaja krém na ruky - kakaové maslo

 

Počas dňa mi to avšak vôbec neprekáža, no na noc si nanášam viac výživnejšie krémy. Ak ale hľadáte nejakú lacnejšiu variantu, určite kúpu neoľutujete, pretože za tie cca 2€ je to krém na dobrej úrovni. Akurát ja som zvyknutá na také, ktoré mi zanechajú dlhší pocit hydratácie.

 

Ziaja krém na ruky - kakaové maslo

 

Krém je dermatologicky testovaný, a jeho veľkosť je 80ml. V ponuke má značka Ziaja okrem krému s kakaovým maslom aj telové maslo, telové mlieko, sprchový gél a aj telový sprej. Verím, že ste už aspoň jeden produkt vyskúšali, preto sa budem tešiť Vašim reakciám :)


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Blažena Sádovská 21.01.14 14:17

BS
karma
100.00

Určite ho vyskúšam, krém na ruky používam denne:))

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.09.14 15:57

MR
karma
-1.00

mňa tá Ziaja každým výrobkom dostane.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní