TEST: Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom

TEST: Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom

Kozie mlieko? V kréme na ruky? Áno, je to tak.

 

Poľská kozmetika Ziaja o tom vie svoje.


Niečo o kozmetike Ziaja


Ziaja je kombináciou veľmi uznávaných tradičných zložiek ako rastlinné výťažky a taktiež vitamíny, ktoré sa spájajú s modernou technológiou.

 

 

Ziaja sa špecializuje na produkty v starostlivosti o pleť, telo, vlasy a mnohé iné.


Dnes som pre vás otestovala krém na ruky a nechty. A aby som bola úplne presná, krém na ruky s kozím mliekom. Kozie mlieko sa zvykne nazývať elixírom krásy a mladosti. A nie nadarmo. Má protizápalové účinky a taktiež posilňuje imunitu. V kozmetike je kozie mlieko taktiež veľmi prínosné, pretože zaisťuje pružnosť pokožky a je prevenciou voči prvotným vráskam.

 

Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom


Balenie krému na ruky má okrem 80 ml obsahu aj veľmi jednoduché, no zároveň efektné balenie. Patrí do zástupu krémov na ruky, ktoré sa vojdú do každej kabelky. Môžete ho mať po ruke počas celého dňa.

 

Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom


Výhodou je určite aj obsah vitamínov A, E a panthenolu. Vďaka tejto kombinácii by mali byť posilnené aj vaše nechty a malo by sa zabrániť i lámaniu a štiepeniu nechtov. To, bohužiaľ, zatiaľ nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť, nakoľko ešte netestujem krém takú dlhú dobu. Rada si však na tento účinok počkám.

 

Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom


Krémik má bielu hustú krémovo-gélovú konzistenciu, veľmi pekne vonia a nanášanie na ruky je pre mňa radosťou. Ľahko sa do pokožky a nechtov rozotiera a zanechá na vašich rukách jemný pocit s príjemnou vôňou. Na jar, leto a jeseň je to podľa mňa úplne ideálny krém na ruky. Na zimu by som však privítala o čosi mastnejšiu konzistenciu. Niekomu však môže vyhovovať určite i v zime, záleží od typu pokožky.


Malinké negatívum však s veľkou prevahou valcuje najmä:


+ Veľmi príjemná vôňa
+ Blahodarne účinky kozieho mlieka
+ Vhodný i na posilnenie vašich nechtov
+ Priaznivá cena 3,69 € za 80 ml

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Blažena Sádovská 15.08.13 11:19

BS
karma
100.00

Krém na ruky nesmie chýbať, musím ho mať vždy, mala som problémy s nechtami, ešte som o ňom vtedy nevedela, ale určite by som ho vyskúšala:))

  • 0
Odpovedať

Helena Kravcová 15.08.13 20:01

HK
karma
100.00

to som teda ani nevedela ,že takéto niečo dobre existuje...

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.09.14 18:10

MR
karma
-1.00

som veľmi sklamaná žz našich drogérii... nikde sa k edícii kozie mlieko nemôžem dostať všetko len olivové pomarančové ale kozie mlieko nikde nič. ale ak by som natrafila hned beriem.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní