Registrácia Prihlásenie

TOP špeciálne pleťové produkty: Čím zaujmú a prečo ich vyskúšať?


Používame rôzne pleťové produkty na to, aby sme boli krásne. Odhliadnuc od dekoratívnej kozmetiky, pre krásnu pleť používame rôzne produkty, ktoré sú zamerané na starostlivosť o ňu. A čo si budeme nahovárať, sme ženy a byť krásne je pre nás alfou a omegou. Preto v prípade akýchkoľvek nedokonalostí na pleti automaticky siahame po pleťových krémoch, sérach a maskách, ktoré sľubujú okamžité a hlavne viditeľné výsledky.

Nehovoriac o tom, že naša kúpeľňa je zaprataná odličovačmi, čističmi, tonikami a peelingami, ktoré s radosťou využívame každý deň alebo párkrát do týždňa. Aj vy máte pocit, že v kúpeľni častokrát strávite množstvo času, ktorý venujete starostlivosti o svoju pleť? Sme ženy a my to zvládame. V každom prípade by ste mali vedieť, že na našom trhu existujú ďalšie produkty, ktoré sú niečím špeciálne. Buď sú špeciálne vďaka svojmu používaniu, vzhľadu alebo obsiahnutým zložkám, ktoré z nich robia niečo extra.

Špeciálne pleťové produkty, ktoré by ste mali poznať

Milujeme všetku inovatívnosť. Obzvlášť vtedy, keď je určená pre ženskú populáciu. V tomto prípade však nejde výsostne o ženské produkty, pretože ich určite môžu používať aj páni (a že je čoraz viac pánov, ktorí sa o svoj zovňajšok starajú, to ani nemusíme hovoriť). V každom prípade dokážu zaujať. Ak vás zaujíma, ktoré to sú, tak nazrite do našej galérie.

Pozri aj: Odborníci prezradili, ako vyzerajú zdravé nechty a ako ich dosiahnuť

- Galéria
1 z 6

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

Vitamín C je silným antioxidantom, ktorý pomáha neutralizovať voľné radikály a posilňovať vlastný obranný systém pleti. Pleťové sérum obsahuje 10-percentný čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C, ktorý pleť posilňuje, vyhladzuje a zároveň vypĺňa vrásky. Tento booster bol špeciálne vyvinutý pre potreby unavenej pleti (ktorá pôsobí mdlo a má sivý nádych), pretože okrem toho, že pomáha pleť chrániť pred voľnými radikálmi, je účinný v boji s prvými príznakmi starnutia. Po jeho použití zostáva pleť hladšia, sviežejšia a nadobúda žiarivejší vzhľad.

Čo je na ňom zaujímavé, je fakt, že si ho sami aktivujete pred prvým použitím. Stačí len zmiešať vitamín C v prášku s emulziou, ktorá obsahuje kyselinu hyalurónovú a licochalcon A (antioxidant s protizápalovými účinkami). Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster predstavuje 7-dňovú kúru!

Viac sa o pleťovom sére dozviete na eucerin.sk.

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

KTORÝ PRODUKT BY SI CHCEL/A VYSKÚŠAŤ?

Odpovedalo 5 ľudí  

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster
0%
La Prairie Skin Caviar Eye Lift očné sérum
0%
Mavex Krém Intensive Skin Detox Firming Treatment
80%
Mavex Super Detox Treatment
0%
Nivea Ošetrujúci tónovací krém v hubke Cellular Cushion
20%
Payot Roselift Collagène Patch Regard
0%

Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 15.10.19 06:42

ĽŠ
karma
110.00

S Mavexom som sa ešte nestretla; zaujímavé produkty!

  • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Forever od Laura Biagiotti: Symbol nekonečnosti a zvodnosti
Kozmetické novinky

Forever od Laura Biagiotti: Symbol nekonečnosti a zvodnosti

  • 21
  • 0
  • 06.11.2019
Vieš, ako sa opáliť rýchlo a hlavne zdravo? Vsaď na túto zložku!
Tvár

Vieš, ako sa opáliť rýchlo a hlavne zdravo? Vsaď na túto zložku!

  • 26
  • 2
  • 02.08.2019
Vieš, čo pomáha na vypadávanie vlasov? Toto si možno netušila
Vlasy

Vieš, čo pomáha na vypadávanie vlasov? Toto si možno netušila

  • 79
  • 7
  • 08.11.2019
TOPlist