VIDEO: Tejpovanie tváre – ako použiť tejp na vodorovné vrásky na čele?

VIDEO: Tejpovanie tváre – ako použiť tejp na vodorovné vrásky na čele?

K rozvoju vrások môže prispievať mnoho rôznorodých faktorov. Samozrejme, zvyšujúci sa vek patrí k tým najvýznamnejším, no pravdou stále je, že vrásky nevznikajú len z dôvodu starnutia. Rolu v určitom rozsahu zohráva aj genetika, no taktiež viaceré ovplyvniteľné faktory, akým je i vystavovanie pleti a pokožky slnečnému žiareniu. Rozvoj vrások rovnako podnecuje výrazná mimika a prakticky všetky tvárové výrazy, vrátane krčenia čela, usmievanie sa, mračenia sa a podobne.

Možno prekvapivým rizikovým faktorom je dokonca aj určitá poloha pri spánku. Pri spaní v polohe na bruchu sa tvorí najviac vrások, pretože pleť je tak počas spánku stále zaborená do vankúša a je na ňu vyvíjaný nežiaduci tlak. S vráskami sa dá pritom okrem eliminácie možných rizikových faktorov bojovať viacerými spôsobmi. Jednu veľmi zaujímavú metódu na ich minimalizovanie vám v našom novom videu predstaví lektorka a školiteľka tvárovej jogy Zuzka Ondrisová. 

Odporúčame: VIDEO: Krátka masáž tváre pre každú žienku

Rozlúčte sa s vodorovnými vráskami na čele!

So Zuzkou Ondrisovou sa v novom videu budeme zaoberať estetickým tejpovaním tváre. Tejto téme sme sa venovali už v predchádzajúcom videu, v ktorom sme vás naučili jeden typ lepenia tejpu na tvár v tvare srdiečka, ktorý sa lepí na čelo. Pôsobí proti neželanému krčeniu čela, ktoré môže k tvorbe vrások výrazne prispievať. Zuzka nás bližšie oboznámila s touto netradičnou technikou na boj proti vráskam. Tejpovacie pásky sú totižto predovšetkým známe ako pomôcky na riešenie alebo prevenciu rôznych problémov s pohybovým aparátom.

V novom videu sa pozrieme na to, ako využiť tieto pásky i na tvár za účelom poskytnutia relaxácie svalom a minimalizovania nadmernej mimiky. Tejp možno lepiť na čelo, líca, okolo očí, na krk i dekolt. Vo videu si ukážeme, ako si aplikovať tejp na čelo, ktorý je zameraný na boj proti vodorovným vráskam na čele. Želáme príjemné sledovanie!

Viac informácií o tvárovej joge a lektorke Zuzke Ondrisovej, jej kurzoch či prednáškach, nájdete na www.tvarovajoga.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 06.01.22 06:25

ĽŠ
karma
100.00

Výborné video, vďaka!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní