Registrácia Prihlásenie

VIDEONÁVOD: Ako odstrániť vrásky nad hornou perou?


Vrásky patria k nášmu životu a prirodzenému procesu starnutia. Je možné s nimi určitými spôsobmi bojovať, no tento boj tak úplne nikdy nevyhrávame. Pokožka rokmi stráca dôležité látky, jej elasticita sa zhoršuje a vrásky sa postupne prehlbujú. Mnohé ženy trápia najmä vrásky v oblasti očí a na čele a taktiež vrásky okolo pier, a to najmä nad hornou perou. K viditeľnému starnutiu pleti však môže prispievať množstvo ďalších faktorov. Pokožku tváre ovplyvňuje to, ako sa o ňu staráme aj mnoho vonkajších faktorov. Negatívne na ňu môže napríklad pôsobiť i slnečné žiarenie či znečistené prostredie.

Ak hovoríme konkrétne o vráskach nad hornou perou, na ktoré sa bližšie pozrieme dnes, k tým značne prispieva i častá kontrakcia svalov v okolí pier. K tej dochádza pri každom špúlení pier, usmievaní sa, pití cez slamku, fajčení a podobne. Ako sme však už spomenuli, i keď sa boj s vráskami definitívne vyhrať nedá, bojovať sa predsa len oplatí. Výsledkom totiž môže byť spomalenie tvorby vrások a viditeľne mladší vzhľad aj vo vyššom veku. Ako sa teda vrások zbaviť, zjemniť ich, respektíve spomaliť ich prehlbovanie? K mladistvému vzhľadu vám pomôžu správne tvárové cviky! 

Pozri aj: Návod, ako schudnúť s jogou: Skús pozície, ktoré požierajú tuk

Nezabudnite na pravidelné cvičenie!

Spôsobov, ako s vráskami zatočiť, je skutočne mnoho. Význam má bezpochyby správna starostlivosť o pleť s vhodnými prípravkami, ktoré pleť vyživia a hydratujú. Možnosťou je aj estetická a plastická chirurgia. Neporovnateľne menej invazívnou metódou sú však jednoznačne tvárové cvičenia, ktoré pri pravidelnom opakovaní prinesú uspokojivé výsledky. Takáto tvárová gymnastika predstavuje skutočne účinný a hlavne šetrný spôsob omladenia pleti. 

V dnešnom videu sa pozrieme práve na to, ako odstrániť či zjemniť vrásky nad hornou perou. Cvik, ktorý vám názorne ukážeme vo videu, vyzerá síce trochu vtipne, no je hlavne jednoduchý a účinný. Dôležité je pritom pravidelne ho opakovať. Iba pravidelné cvičenie, či už tváre alebo celého tela, pôsobí tak, ako by sme chceli. A aby sme nezabudli, vhodné je vždy precvičovať celú tvár. Preto neváhajte a sledujte naše videá s tvárovými cvičenia! Dozviete sa napríklad, ako vyhladiť stračie nôžky v okolí očí aj ako sa zbaviť opuchov pod očami. Tak hor sa do cvičenia!


Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 11.01.20 07:50

ĽŠ
karma
110.00

Hoci samotný cvik vyzerá naozaj vtipne, účinku sa určite neminie. Ďakujem za ďalšie skvelé video!

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Knižný kompas 2019 vás presvedčí, že čítanie je stále SEXI
Voľný čas

Knižný kompas 2019 vás presvedčí, že čítanie je stále SEXI

  • 38
  • 0
  • 28.10.2019
Ako naštartovať svoj deň? Pomôže ti týchto 9 ranných rituálov
Inšpirácie

Ako naštartovať svoj deň? Pomôže ti týchto 9 ranných rituálov

  • 35
  • 2
  • 22.11.2019
Najčastejšie mýty o zdraví, ktorým veríš: Spôsobujú mikrovlnky rakovinu?
Zdravie

Najčastejšie mýty o zdraví, ktorým veríš: Spôsobujú mikrovlnky rakovinu?

  • 53
  • 2
  • 28.10.2019
TOPlist