Poraďte si s alergiou vďaka ezoterike

Poraďte si s alergiou vďaka ezoterike
  • 10.06.2017
  • Silvia Karasová

Svet mágie zďaleka nie je o nejakých heslách typu: čáry máry, abrakadabra. Tí, čo sa ezoterikou zaoberajú vám radi potvrdia, že ide skôr o akúsi spojitosť s prírodou a využívanie pozitívnej energie. Tú veľmi ľahko vieme využívať aj my ostatní, a rozhodne si nemusíme ani hovoriť čarodejnicami. Silu prírody viete využiť napríklad aj pri liečbe ochorení, pri posilňovaní svojej imunity, či pri eliminácii niektorých problémov. Dnes sme nazreli do "múdrych kníh" a pozreli sme sa na podpornú liečbu aktuálnych alergií, ktoré vzhľadom na peľový monitor, pokosenú trávu a vzduchom lietajúce všeličo, u mnohých prevládajú. Okrem vysedávania v čakárni u imunoalergológa, či napchávaní sa tabletkami, viete svoje alergické prejavy zmierniť aj ináč. A ezoterika vám poradí ako na to - našli sme 4 jednoduché veci, ktoré s alergiou raz dva zatočia.

Odporúčame prečítať: Magické číslo šesť vnáša do životov pokoj a harmóniu SILA JANTÁRU


Jantár známy ako kameň šťastia sa v ezoterike zvykne využívať aj k prečisteniu organizmu, ale tiež na posilnenie imunity. Odborníci tvrdia, že jantár sa ukazuje ako skvelý pomocník aj pri liečbe alergií, kedy alergické prejavy účinne tlmí. Má takisto utišujúce vlastnosti, takže znižuje bolesť, i upokojuje myseľ. V čase alergií je preto vhodné jantár pravidelne nosiť, ideálne vo forme nejakého šperku a najlepšie tak, aby sme mu zabezpečili priamy kontakt s pokožkou.

Poraďte si s alergiou vďaka ezoterike

Zdroj: Shutterstock®

FENG SHUI A PORIADOK

Filozofia feng shui verí, že keď sa chceme mať dobre, mali by sme myslieť aj na to ako máme veci usporiadané v našom byte / dome. Neporiadok totiž podľa nej veľmi úzko súvisí s chorobami. Pokiaľ trpíte alergiou, mali by ste najmä v tomto čase dupľom dbať na to, aby ste u seba doma mali perfektný poriadok. Utretý a povysávaný prach, poupratované veci, všetko uložené tak, aby našou domácnosťou mohla voľne prúdiť pozitívna energia.

Odporúčame prečítať: Doprajte svojej pečeni očistu a vaše vzťahy sa upravia


 FENG SHUI A VODA

Môžete siahnuť aj po feng shui fontánke. Ak ste alergičkou veľmi dobre viete, že akýkoľvek kontakt s vodou vám túto "sennú nádchu" zjemní. Keďže v čase alergií je postihnuté aj naše dýchanie, po príchode domov je samozrejmá vec a dokonca prísne pravidlo zmyť zo seba všetok prach a peľ. V prípade, že máte pocit, že u vás doma je suchý vzduch, siahnite po fontánke. Tá vám ho aspoň trochu zvlhčí a zároveň prameň vody upokojí telo i myseľ. Okrem toho feng shui hovorí, že voda prináša bohatstvo, aj úspech. Pozor ale! Použiť by ste mali len fontánky s točivou guľôčkou.

Poraďte si s alergiou vďaka ezoterike

Zdroj: Shutterstock®

ŽIHĽAVA A PÚPAVA

Žihľava je vynikajúcim prírodným liekom a skvelé na nej je aj to, že je zadarmo. Jar je obdobím, kedy sú jej účinky na náš organizmus najsilnejšie, preto je najlepšie si ju pripravovať práve v týchto dňoch. Žihľava posilňuje obranyschopnosť nášho tela, eliminuje alergické prejavy a telo zároveň prečisťuje. Pripraviť si z nej vieme čaj, sirup, alebo ju dokonca nasekať do šalátu, pomazánky, či len tak do polievky. Podobné účinky ako žihľava má aj púpava. Dokonca ak ste na ňu alergické, môžete takto na ňu učiť svoje telo. Z kvetov sa vyrába aj chutný med, stonky môžete jesť za surového stavu.

Odporúčame prečítať: Čo vám prezradí váš sen o láske?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Iveta Moravčíková 10.06.17 19:05

IM
karma
100.00

ezoterika to je moje

  • 0
Odpovedať

Stella Brezinová 12.06.17 11:12

SB
karma
-1.00

Super článok. Určite vyskúšam.☼

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 31.12.17 14:24

SK
karma
114.00

super, mám jantárový náramok a náhrdelník, aj ich nosievam, hlavne do práce

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní