Akým je váš partner milencom podľa hviezd ?

Akým je váš partner milencom podľa hviezd ?
 • 24.11.2013
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 74
 • 1

Astrologické znamenia dávajú každému z nás do vienka isté vlastnosti. Mnohé charakteristiky sa dajú aj zovšeobecniť na konkrétne znamenia, bez toho, aby ste do úvahy brali presný deň a čas narodenia. Podobne je to aj v oblasti lásky, erotiky, vášne a nehy. Presvedčte sa, či táto hviezdna charakteristika sedí aj na vášho milého.

Barani

Sú ohnivé znamenia, ktoré chrlia vášeň jedna radosť. Napriek majetníckym sklonom v bežnom vzťahu, v posteli uprednostňujú, keď má nad nimi kontrolu žena. Obľubujú preto pozíciu, keď si môžu pohodlne ležať na chrbte a zároveň sa do sýtosti vynadívať na krásu svojej partnerky.

Odporúčame prečítať: Chudnite vo vode jedna radosť

Býci

Sú vyslovene pudové znamenia. Aj keď sa vám muž v tomto astrologickom znamení môže občas javiť ako lenivý, či spomalený typ človeka, pod spoločnou perinou vám to dôkladne vynahradí. Má rád dlhé predohry, dotyky, bozky a hlavne vône.

Blíženci

V spálni vedia byť muži v tomto znamení vyslovene ješitní. Milujú pocit, keď majú všetko pod kontrolou, najmä keď z vás cítia, že ste len a len jeho. Byť pánom situácie im mimoriadne lichotí. Občas sa vedia zamerať len na vybranú časť vášho tela a venovať sa jej dlhé chvíle. A je jedno, či pôjde o pery, prsia, alebo nohy. Vytipujú si na vás presne to, čo ich v danej chvíli vzrušuje najviac.

Odporúčame prečítať: 

VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ, KEĎ PLÁNUJETE SVADBU

astro milenec

Zdroj: Shutterstock®

Raci 

Vedia byť mimoriadne nežní a romantickí. Uprednostňujú sex spojený s citmi, ideálne s dotykmi v atmosfére plnej sviečok a príjemnej hudby. Raci sa v bozkávaní priam vyžívajú. Pokiaľ z nich opadne vášeň, častokrát to však súvisí aj s oslabením lásky.

Odporúčame prečítať: Zdravé a krásne prsia – ako sa k nim dopracovať?

Levy

Dynamickí chlapi, ktorí sú levmi srdcom aj dušou. Občas radi svoju partnerku hryznú, inokedy sa však vedia zmeniť na krotké mačiatka. Levy dokážu veľmi podliehať svojim náladám, aj vďaka tomu sa ale s nimi v posteli nikdy nebudete nudiť a užijete si čaro erotiky zo všetkých strán.

Panny

Pragmatickí a praktickí muži sa nehanbia s vami detailne prebrať všetko, čo od vás ako partnerky v posteli očakávajú. Rovnaké požiadavky čakajú aj od vás a považujú za úplne prirodzené, že vám ich splní, tak ako vy splníte tie jeho. Muži v tomto znamení majú radi veci na poriadku. Pri milovaní radi držia pevne svoju partnerku, tak aby na ňu mali dokonalý výhľad a zároveň jej dali nebadaný prejav o tom, že je v správnych rukách.

Odporúčame prečítať:  Domáca zostava cvikov na stehná a zadok

astro milenec

Zdroj: Shutterstock®

Váhy

Toto spoločenské znamenie je miestami známe svojou prelietavosťou. Vďaka nej však vo vyššom veku dokáže zo seba vyčarovať skvostného milenca, minimálne si to o sebe bude myslieť. Váhavosť sa občas prejaví aj pod perinami,  v tej chvíli sa radšej obráťte chrbtom k nemu a dovoľte mu, aby z vás šalel.

Odporúčame prečítať: Liečebná terapia prostredníctvom sviečok

Škorpióni

Silne eroticky založené a vášnivé znamenie. Škorpióni patria medzi najlepších milencov, a keďže sú o tom aj sami presvedčení v posteli sa správajú tak, aby vám to potvrdili. Tešte sa preto na búrku emócií skombinovanú so šikovnými rukami, ktorých cieľom je v prvom rade uspokojiť vás. Ak však natrafia na partnerku na jednu noc, neštítia sa naopak chovať maximálne sebecky.

Strelci 

Sú podobne ako ich ohniví kolegovia plní vášne a temperamentu. Muži Strelci mávajú občas problémy s neverou, pretože vo veľkom obľubujú dobrodružstvá, najmä tie s erotickým koncom. V posteli sa vedia svojej partnerke prispôsobiť, ak však na nich sadne dominantná nálada, beda vám.

Odporúčame prečítať: Letné spodné prádlo, ktorému neodoláte

Kozorožci

Toto znamenie občas môže pôsobiť chladne, ak však v ňom dokážete rozpáliť oheň, užijete si presne podľa vašich predstáv. Mnohí Kozorožci sa vedia správať ako ostrí chlapi, keď však na nich príde chvíľka, vedia byť aj hravými chlapcami. Všetko závisí od vás, akým smerom si ho ukočírujete.

astro milenec

Zdroj: Shutterstock®

Vodnári 

Obľubujú pohodlné pozície, ktoré mu umožňujú dotýkať a bozkávať sa svojej partnerky na každom kúsku jej tela. Radi sa objímajú, smejú a využívajú fantáziu. S Vodnárom sa v posteli rozhodne nudiť nebudete a je dosť pravdepodobné, že častokrát o posteľ ani nepôjde.

Odporúčame prečítať: Kam sa podeli skutoční muži?

Ryby

Muži narodení v tomto znamení nemajú v oblasti erotiky jasné preferencie. Aj z tohto dôvodu s nimi zažijete kadečo. Muž Ryba bude často striedať pozície, až kým nenájde tú, ktorá ho nadovšetky nadchne. Do väčšiny vašich spálňových situácií však ako správny gentleman narodený v citlivom znamení, nezabudne zahrnúť aj kúsok romantiky.

Zdroj foto: www.hdwallpaperss.com, www.evz.ro, www.hdwallpapersinn.com,

  • Zdieľaj:
 • 74
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 08.10.18 22:12

JK
karma
100.00

Baran je manžel a sedí to na neho

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Obdivujete krásu Jennifer Lopez? Teraz môžete vyzerať rovnako ako ona!
Voľný čas

Obdivujete krásu Jennifer Lopez? Teraz môžete vyzerať rovnako ako ona!

 • 83
 • 3
 • 08.12.2020
Najsmrteľnejšie choroby podľa WHO: Aké sú štatistiky a akým chorobám ľudstvo podlieha najviac?
Zdravie

Najsmrteľnejšie choroby podľa WHO: Aké sú štatistiky a akým chorobám ľudstvo podlieha najviac?

 • 71
 • 4
 • 14.12.2020
Detská obrna: Aké sú prejavy infekcie? Je možná prevencia?
Rodina

Detská obrna: Aké sú prejavy infekcie? Je možná prevencia?

 • 29
 • 2
 • 14.01.2021
TOPlist