Najkonfliktnejšie znamenia horoskopu: S nimi sa nedostaň do sporu!

Najkonfliktnejšie znamenia horoskopu: S nimi sa nedostaň do sporu!

Niektoré zo znamení zverokruhu majú ku konfliktom a vyvolávaniu hádok akosi bližšie. Majú v sebe čosi, čo im jednoducho nedá pokoj. Buď musia mať posledné slovo, alebo ich rozčúli aj zdanlivá maličkosť a „oheň je na streche“. Poďte sa pozrieť na tri znamenia, s ktorými sa radšej nepúšťajte do sporu a zbytočne ich neprovokujte. Mohli by ste to totiž poriadne oľutovať!

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V tomto prípade ide o mimoriadne citlivé znamenie, pričom práve jeho senzitivita hrá niekedy v prospech veci a inokedy môže poriadne skomplikovať situáciu. Jeho emócie sú silné a prejavujú sa v extrémnych polohách – akoby neexistoval žiadny neutrálny stred. Buď teda Škorpión miluje, zbožňuje a uznáva, alebo nenávidí, zúri a túži po pomste. Toto znamenie vie byť aj nápomocné, milé a priateľské, ak sa však nahnevá, konflikt s ním môže nadobudnúť až zlovestný rozmer. Dalo by sa povedať, že keď dôjde k vypätej situácii, vyžíva sa v stupňovaní napätia. Využíva pritom často podpásové ťahy a celý arzenál manipulátora prvej triedy. Ak ho teda niekto zradí, sklame alebo sa s ním zahráva, určite nezabudne na povestné bodnutie Škorpióna, ktoré je ťažko predvídateľné a bolestivé. Škorpión dokonale vycíti slabosť každého svojho protivníka, teda vie veľmi dobre, kde mieriť.

Pozri aj: Najvášnivejšie znamenia horoskopu: Pozri, komu „vrie“ krv v žilách

znamenia podľa konfliktnosti

Zdroj: Shutterstock®

BARAN (21.03. – 20.04.)

Zatiaľ, čo v prípade Škorpióna ide o tzv. tichú vojnu a zákulisný boj, tak konflikt s Baranom nesie všetky znaky impulzívnosti a je otvorený. Keď sa zlostí Baran, vie o tom každý v jeho okolí. Patrí k najviac výbušným znameniam, je dominantný, preto sa ľahko rozčúli, pokiaľ mu protirečíte. Nemá vôbec problém ísť do konfliktu, jeho „rohatá“ povaha ho akoby núti vyhľadávať práve takéto napäté momenty, dokonca ich dokáže veľmi jednoducho vytvárať z úplných malicherností, ktoré ani nestoja za povšimnutie. V niektorých prípadoch možno konštatovať, že hádanie sa, urážlivosť a zlovestné robenie naschválov je akousi formou sebarealizácie tohto znamenia. No rozhodne to neplatí pre všetkých Baranov, pretože niektorí svoju energiu dokážu veľmi efektívne spracovať a zužitkovať v rámci prospešných vecí. Na druhej strane sa však aj tí najmierumilovnejší Baránkovia niekedy „odtrhnú z reťaze“, nevedia si jednoducho pomôcť.

konfliktné znamenia

Zdroj: Shutterstock®

RAK (22.06. – 22.07.)

Aby sme tomuto vodnému znameniu nekrivdili, je na jednej strane veľmi obetavé a citlivé, no na druhej strane sú preň povestné radikálne zmeny nálad a dokáže aj pekne „zacvakať klepetami“. Na to, aby sa urazil, niekedy naozaj netreba veľa. Konflikt s ním sa nesie v duchu chladu a sarkazmu. Svojich protivníkov zosmiešňuje, obracia proti nim ich vlastné slová a dokáže ich poriadne zmiasť. Ak prejdete jeho pomyselnú hranicu akceptovateľného správania, dokáže byť mimoriadne nepríjemný a potom už len „prilieva do ohňa“ svojimi uštipačnými poznámkami. Verte tomu, že do sporu s ním sa určite dostať nechcete, preto s ním jednajte „v rukavičkách“ a dávajte si pozor na dodržiavanie pravidiel.

Zaujme ťa: Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Pannu?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 19.07.19 06:22

ĽŠ
karma
100.00

Podľa osobnej skúsenosti naozaj sedí...

  • 1
Odpovedať

Daniela Balakova 19.07.19 10:07

DB
karma
96.00

no veru jedného barana mám doma

  • 1
Odpovedať

Marianna Rajniaková 19.07.19 17:30

MR
karma
109.00

ja mám doma škorpiónku a nájde sa v článku..

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 23.07.19 20:38

JK
karma
100.00

Presne manžel,syn aj vnúčik je baran

  • 2
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní