BVLGARI LE GEMME RUBINIA: Orientálno-ambrové srdce rubínu

BVLGARI LE GEMME RUBINIA: Orientálno-ambrové srdce rubínu

Intenzívne a vášnivé srdce rubínu predvádza svoju intenzitu v orientálno-ambrovej parfumovanej vode Rubinia, ktorá rozpaľuje zmysly prostredníctvom zmyselných vzácnych surovín. Karmínový elixír s pálivou a opojnou intenzitou je tak zvodný, ako aj žiarivý. Zmes vitálnych citrusov evokuje slnečnú žiarivosť sicílskych mandarínok vyzdvihnutú silou a charakterom santalového dreva s okázalými akcentmi a návykovou iskrou fazuliek tonky. 

V Indii je rubín považovaný za „kráľovnú drahokamov“ a je často opisovaný ako kvapky krvi bohov. Pre jeho hlbokú červenú farbu sa najvzácnejší minerál na svete stal luxusným doplnkom vplyvných mužov a žien sveta. Testament odvahy, sily a víťazstva stelesňuje neutíchajúcu a rozpálenú lásku.

„Pre vôňu Rubinia som si predstavoval žiarivý santal ponorený do ambrového kúpeľa, ktorý by upokojil jeho plamene. Nekonečná žiaria sicílskej mandarínky poskytuje zmyslom vitálnu sviežosť. Hrejivosť srdca je znásobená tónmi dreva Copaiba. Fazuľky tonky napokon dodávajú vôni jej návykovosť.“ Alberto Morillas, majster parfumér

Odporúčame: DSQUARED2 WOOD: Nová dvojica neodolateľných vôní

dámska orientálno-ambrová vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Pyramída tónov

  • HLAVA (žiarivá – citrusová): sicílska mandarínka
  • SRDCE (intenzívne – krémové – zahaľujúce): santalový absolút – tóny dreva Copaiba
  • ZÁKLAD (návykový – zmyselný): fazuľky tonky

Žiarivosť sicílskej mandarínky

Explozívna žiarivosť sicílskej mandarínky je sladká a trpká zároveň. Jej svieža zmes dodáva korenistý nádych zvodnej ženskosti vône. Taliansko je jedným z hlavných producentom tohto citrusového ovocia s pôvodom z Číny. Esencia mandarínky sa získava studeným lisovaním jej kôry.

Majestátny santal

Esencia santalového stromu, ktorý má pôvod vo východnej Indii, je považovaná za tekuté zlato. Jeho návyková vôňa vraj dokáže plniť úlohu afrodiziaka. Vzácny a cenný santal je vo vôni Rubinia použitý vo forme absolútu, ktorý jemne stimuluje zmysly.

Návykové fazuľky tonky

Fazuľky tonky sú skvostom parfumérskeho umenia. Ich vzácna vôňa a gurmánsky podpis s mandľovým, tabakovým a balzamovým aspektom prispievajú k bohatej a návykovej stope parfumovanej vody Rubinia.

Novú vôňu BVLGARI LE GEMME RUBINIA nájdete v parfumérii FAnn, OC Aupark, Bratislava.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Lucia Šeptáková 21.03.19 16:43

karma
107.00

Vyzerá luxusne,orientálne,určite nádherná vôňa..

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 01.04.19 20:04

ĽU
karma
100.00

krásny flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní