Hyalurónové sérum na pleť Ocean Riches: Prečo ho začať používať?

Hyalurónové sérum na pleť Ocean Riches: Prečo ho začať používať?

Kyselina hyalurónová – kedysi zatracované slovné spojenie, od ktorého mnohí z nás dávali ruky preč. Veď kto by si chcel na tvár alebo vlasy aplikovať kyselinu? Asi nik! No v dnešnej dobe búrame voči kyseline hyalurónovej akékoľvek predsudky a siahame po nej oveľa častejšie. Ba dokonca sa využíva v množstve produktov, ktoré sú určené na ošetrovanie pleti, tela, ale aj vlasov.

Po kyseline hyalurónovej siahame hlavne vtedy, keď naša pleť potrebuje vzpruhu a poriadnu dávku hydratácie. V súčasnosti čoraz viac vyhľadávame pleťové krémy, masky, či dokonca pleťové séra, ktoré obsahujú túto zaujímavú zložku. Čím teda dokáže prekvapiť a prečo budete chcieť mať hyalurónové pleťové sérum Ocean Riches stále po ruke?

Pozri aj: Ľadovcová voda v kozmetike: Spoznaj blahodarné účinky kolekcie CHARM

pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou

Zdroj: Shutterstock®

Kyselina hyalurónová – molekula s neuveriteľnými účinkami

Mnoho ľudí sa snaží uchovať si svoju mladosť. V tejto nádeji využívajú množstvo rôznych produktov, ktoré sľubujú zachovanie mladého vzhľadu. No my poznáme skutočné tajomstvo večnej mladosti, a to sa ukrýva práve v kyseline hyalurónovej. Kyselina hyalurónová sa využíva pri rôznych poruchách kĺbov, ale aj v plastickej chirurgií a estetickej medicíne. Niektorí ju dokonca využívajú ako prvú pomoc pri hojení rán, popálenín, na ošetrenie pokožky. No medzi jej najvýznamnejšie benefity, a preto si ju rozhodne zamilujete aj vy, patrí účinná hydratácia pleti.

Kyselina hyalurónová predstavuje taký molekulový „prameň mladosti“, ktorý si zamiluje dámska, ale aj pánska pokožka. Ak ste na sebe začali pozorovať prvotné príznaky predčasného starnutia, ako sú ochabnuté kontúry tváre, jemné vrásky, ale aj hlboké vrásky, tak kyselina hyalurónová je pre vás skvelou záchranou. Vďaka svojim zvlhčujúcim účinkom pomáha pleť nielen hydratovať, ale aj spevňovať a vyhladzovať.

hyalurónové pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

Hyalurónové sérum na pleť Ocean Riches

Základom krásnej pleti je jej hydratácia. Pretože len vtedy, keď má pleť dostatočnú vlahu zvnútra, tak dokáže pôsobiť rozžiarene. Pleťové sérum Ocean Riches (s objemom 25 ml) revitalizuje a hydratuje pokožku, a to nielen v zime v dôsledku pôsobenia suchého vzduchu, ale aj v lete, kedy je kožka namáhaná v dôsledku nadmerného pôsobenia slnečného žiarenia.

Hlavné účinky pleťového séra:

  • pomáha predchádzať vzniku vrások,
  • hydratuje a spevňuje pokožku,
  • vyhladzuje pleť a dodáva jej jemnosť a hebkosť.

Účinky kyseliny hyalurónovej ocenia hlavne „sušienky“, ktoré bojujú s večne suchou pleťou, pretože gram kyseliny hyalurónovej dokáže naviazať až 6 litrov vody. Kyselina hyalurónová teda pôsobí ako magnet priťahujúci molekuly vody, ktorú „pohlcuje“, čím zabezpečuje hydratáciu pokožky. Vďaka tomu kyselina hyalurónová a, samozrejme, aj pleťové sérum Ocean Riches zabezpečuje hydratáciu pokožky, jej zdravý a rozžiarený vzhľad. Samozrejme, pleťové produkty s obsahom kyseliny hyalurónovej sú vhodné na ošetrovanie aj iného typu pleti (jej používanie nie je obmedzené len na suchú pleť), preto si tieto blahodarné účinky kyseliny hyalurónovej zamilujete aj vy!

Zaujme ťa: Turmalínový pás: Zbaví ťa bolesti a opäť postaví na nohy


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Lucia Šeptáková 25.03.19 13:27

karma
108.00

Rada by som vyskúšala.Vyzerá sľubne.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 25.03.19 17:15

JK
karma
100.00

Mám po 50siatke a takéto sérum by sa veru zišlo

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 26.03.19 19:07

MM
karma
100.00

od určitého veku používam séra, zišlo by sa po vykurovacej sezóne

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní